Wpis z mikrobloga

Sebastian Podsiadło wiem że to czytasz.
Dziękuję za 2 cudowne lata wartościowego kontentu #sebcel

Dziękuję za setki godzin, które poświęciłeś na nagrywanie 400 filmików na You Tubie łażąc po parku w Radomiu.

Dziękuję za tysiące relacji/rolek/stories gdzie w 30 sekund potrafiłeś rozweselić w najgorszy, najsmutniejszy dzień.

Dziękuję za czas i pieniądze, które poświęciłeś, żeby pokazać nam wszystkim jak od środka działa #mlm Dziękuję, że pokazałeś nam Edytkę, Łukasza Gmachowskiego i Słobodziana #frajerzyzmlm
Dziękuję, że poświęciłeś się, żeby zinfiltrować to środowisko jako podwójny agent

Dziękuję za wszystkie zapowiedzi recenzji książek, które kupiłeś w Empiku u Smoka Wawelskiego, specjalnie dla nas, żeby dbać o nasz rozwój osobisty. Nie mogę się doczekać tych wszystkich recenzji, które zawsze podczas prezentacji książki hucznie zapowiadasz.

Wierzę, że gdy w końcu znajdziesz czas na przeczytanie chociaż jednej książki, zrobisz najlepszą recenzję na jaką Cie stać.

Dziękuję, za poświęcenie jakim jest praca w Holandii na magazynie! Wiem, jak bardzo nienawidzisz pracy na etacie i tym bardziej jestem Ci niezwykle wdzięczny za to poświęcenie - bo wiem, że robisz to tylko dla nas!

Dziękuję za wszystkie marki, które stworzyłeś z myślą o nas:
WolfXTV, Wilk McQuey, Elita Expert (Standard/Ultra/Diamond/Gold/Premium/Pro/Platinium), WulfEx, Uncle S, I'm lifestyle.

Dziękuję, za szczerość i opisywanie wszystkich swoich związków, w szczególności za opis swojego pierwszego stosunku seksualnego z Dagmarą

Oraz za wszystkie cudowne spacery z Partycją Falkowską @97_blackwolf, zarówno w Radomiu jak i w Holandii. Miałem wrażenie jakbym był tam z wami we trójkę. Dziękuję, za OGROMNE poświęcenie jakiego wymagało bycie z taką NIEIDEALNA kobietą jak Patrycja, nawet mimo że miała oczy, włosy...

Dziękuję za Kuala Lumpur, za Maraton w Atenach, za konferencję w Barcelonie oraz NAJLEPSZE ŻE WSZYSTKICH - konferencję w Poznaniu. Za każdą relację z Łukaszem Gmachowskim, który mówi, że robisz nam wszystkim, swoim fanom, mentalnego loda, za empatyczną Julitę, która martwi się, aby nikt nigdy nie musiał jeść zimnego jedzenia, za relacje pokazujące ubikację oraz wykłady ze zbierania maślaków.

Dziękuję Ci, Sebastian Podsiadło.
Jesteś najlepszym polsko-holenderskim YouTuberem, TikTokerem, finansistą i biznesmenem.

#rozwojosobisty
  • 5