Wpis z mikrobloga

@3dnow: pracowałem tam jakiś czas i śmieszyły mnie te napisy na ścianie, coś o współpracy, zespole , wspólnych celach szkoda ,że nie napisali arbait macht frei bo tam człowiek to tylko cyferka i cytryna do wyciskania.
W januszexie pan Janusz przynajmniej wie ,że nazywasz sie Areczek i jesteś człowiekiem.
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym w której korpo szeregowy pracownik nie jest tylko numerkiem? Pracowałem dla dwóch dużych korporacji i w obu jest fajnie i pięknie jak się liczby zgadzają, albo jak jest lekko pod targetem.
Jak tylko coś się nie zgadza, albo firma szuka oszczędności to ooojojoj
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: a co Amazona obchodzi twoje imię. Całą logistyką sterują komputery i łatwiej jest jak masz przypisaną cyfrę. Nie wiem dlaczego wszyscy się dziwią że w dużych firmach jest się nic nie znaczącym zlepkiem cyfr.
  • Odpowiedz
3dnow: pracowałem tam jakiś czas i śmieszyły mnie te napisy na ścianie, coś o współpracy, zespole , wspólnych celach szkoda ,że nie napisali arbait macht frei bo tam człowiek to tylko cyferka i cytryna do wyciskania.

W januszexie pan Janusz przynajmniej wie ,że nazywasz sie Areczek i jesteś człowiekiem.


@zsokiemowocowym: no dobrze, czyja to wina, że tam pracowałeś?
  • Odpowiedz
@Plamka84

@zsokiemowocowym: no dobrze, czyja to wina, że tam pracowałeś?


No tak bo to #!$%@? jego wina że chciał pracować xD Niektórzy nie mieszkają w wojewódzkim z minimalnym bezrobociem i zasługują na godne warunki a nie wykorzystywanie jak bioroboty bo korporacja korzysta z braku innych opcji. To różni nasza cywilizacje zachodnia od np chinoli
  • Odpowiedz
@3dnow: i pomyśleć, że wsród tych niewolników Amazona (bo pracownikami ich się nazwać nie da) jest pewnie wielu, którzy głęboko wierzą w kapitalizm. Jeśli tylko będą ciężej pracować i wstawać wcześniej rano to też będą Bezosami XDDDDD
  • Odpowiedz
  • 7
@3dnow pracowałem tam w trakcie przerwy od studiów. Nic mnie tak nie zmotywowało do nauki i obrony inżyniera jak pół roku spędzone w tym kołchozie.
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: ja pracowałem w Anglii, jednym z najstarszych amazonów i prawdopodobnie jedynym wynajmowanym magazynem wtedy (nie wiem czy wykupili czy dalej wynajmują). Mi wciąż i wciąż wciskali, że jesteśmy jedną wielką rodziną, żebym został bo otwierają kolejny nowy amazon kilkadziesiąt KM od tego gdzie ja pracowałem a byłem tam X razy (wywalali mnie, gdy excel pokazywał, że już nie chcą tylu pracowników). Potem przychodzili do mnie na rozmowę i prosili bym
  • Odpowiedz
@3dnow: Januszex zły, Amazon zły #!$%@? ludzie jak nie macie umiejętności na lepszą pracę to kazda robota bedzie #!$%@?. 99% ludzi bez tych januszexow czy amazonow to by gruz jadła bo nic innego nie potrafią robic poza najprostyszymi zadaniami
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: w moim biurze jest taki wystrój. Kuźwa na każdych drzwiach jest jakiś korpo slogan. GROWTH, ACHIEVEMENT, OPPORTUNITY. Jak w jakiejś sekcie. Na szczęście mam hybrydę i to taką, że przyjeżdżam tam raz na miesiąc.
  • Odpowiedz
No tak bo to #!$%@? jego wina że chciał pracować xD Niektórzy nie mieszkają w wojewódzkim z minimalnym bezrobociem i zasługują na godne warunki a nie wykorzystywanie jak bioroboty bo korporacja korzysta z braku innych opcji. To różni nasza cywilizacje zachodnia od np chinoli


@ButtHurtAlert: i tak i nie, typje - wyobraź sobie, że do circa 26 roku życia, Internet to miałem w bibliotece albo u kolegów, a tak to zapier#$%
  • Odpowiedz
@WykopekNaPolEtatu co Ty wymyślasz, pracowałem przez dwa lata jako team leader
Jeśli zszedles na przerwę np 10 minut przed a po przerwie produkt wrzuciłes na lokacje po około 7/ zabrałeś z lokacji to wtedy się wzywa, bo task systemowy trwa około 5 minut i dopiero wrzuca jako offtask więc proszę nie wymyślać ()
  • Odpowiedz
Najłatwiejsza i przyjemna praca, 3 miesiące jako początkowy, później dostałem laptopa że sobie siedziałem jako prawa ręka lidera, a później jako lider przez dwa lata. Zajebista robota w skrócie
  • Odpowiedz