Wpis z mikrobloga

  • 0
@colliee:

kreujesz konfederację na merytoryczną partię z przygotowanymi ustawami i wyliczeniami finansowymi, ciężar dowodu spoczywa na tobie

Nie napisałem, że mają dokładne wyliczenia, bo nie da się ich mieć bez danych podatkowych z 2022 roku.
  • Odpowiedz
Nie napisałem, że mają wyliczenia


@cordianss: huh?

Konfederacja ma najlepsze wyliczenia ze wszystkich partii politycznych, były przedstawione na ich konwencji
  • Odpowiedz
  • 1
@mrKuaku: Udowodniłem ci, że Konfederacja ma najlepszy program, ustawy i wyliczenia ze wszystkich partii politycznych. Jeżeli się ze mną nie zgadasz to czekam na kontrprzykład.
Bo w tej chwili sprowadzasz dyskusję do sytuacji, gdzie morderca mówi zakonnicy, że przeklęła pod nosem i to ona jest zła.
  • Odpowiedz
  • 1
@mrKuaku: Wkleiłem link, gdzie masz wyświetlone wyliczenia, nie interesuje mnie twoja opinia na ich temat, ja wygłosiłem tezę, że są to najlepsze wyliczenia ze wszystkich partii politycznych i czekam na kontrprzykład, albo przyznanie mi racji.
  • Odpowiedz
  • 4
@mrKuaku: Widziałeś excel z obliczeniami(nie mam go pod ręką)?
- Nie zostały w ogóle wzięte pod uwagę 100 postulatów Tuska.
- Nowy Vat Konfederacji został kompletnie źle policzony
- Nie zostało wzięte pod uwagę to, że obniżka podatku dochodowego to zysk z VAT
i można tak długo wymieniać, nie wiem jaki sens jest wklejania grafiki, gdzie w przypadku KO jest niedoszacowanie na poziomie 100mld, albo i więcej.
  • Odpowiedz
Udowodniłem ci, że Konfederacja ma najlepszy program, ustawy i wyliczenia ze wszystkich partii politycznych.


@cordianss: To, że w kółko powtarzasz, że "Konfederacja ma najlepszy program, ustawy i wyliczenia ze wszystkich partii politycznych" nie oznacza, że to udowodniłeś, a bardziej to, że jąkasz się palcami.
  • Odpowiedz
Moze maja najlepszy program i ustawy, ale skoro chca wywracac stolik to powinni miec wszvstko rozpisane co do minuty


@cordianss: Nie powiedział nikt nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki to program, że chcą wywrócić do góry nogami system podatkowy bez pojęcia o tym skąd wezmą kasę na pokrycie dziury która powstanie. Dobrowolny ZUS to w ogóle jakaś abstrakcja, bo to by się skończyło katastrofą
  • Odpowiedz