Wpis z mikrobloga

Wpadłem na pewien pomysł. Otóż w związku z tym, że lista moich gier na Steamie urosła do olbrzymiej już ilości ok. 420 gier, a w dużą część z nich nawet nie grałem, nie mówiąc już o ich ukończeniu, toteż postanowiłem coś z tym zrobić i zacząć w nie pykać Nie mając pomysłu, jak wybrać te gry, postanowiłem zacząć je... losować za pomocą internetowego generowania liczb z danej puli (mam łatwiej, bo mam je wszystkie zapisane). I tak, wypadło na 381 produkcję z mojej listy, a mianowicie

381. Two Worlds II: Castle Defense

Dzisiaj pobieram, instaluje i gram.

W planach jest przejście gry, no chyba że to totalny shit, wtedy powiedzmy spędzę z nią kilka godzin (chociaż tyle).

I Was zachęcam do takiego "wyzwania", zapłaciło się za gry to trzeba zagrać :)

#gry #grypc #steam #losujgre
  • 14
  • Odpowiedz
@Kozak_Lkr: No właśnie w przypadku tego typu gier trzeba to przemyśleć... Więc albo takich gier nie będę brał pod uwagę i powtórzę losowanie, albo po prostu wyznaczę sobie ilość przykładowych godzin (np. 10-15h), które muszę spędzić przy danej grze, aby uznać ją za "zaliczoną".
  • Odpowiedz
@frikuu: Pomysł jest dobry i życzę powodzenia w konsekwentnej realizacji. Gdybyś trafił na jakąś grę z coopem, napisz pod tagiem #coop. Jeśli okaże się, że ją mam mógłbym znaleźć trochę czasu na wspólne granie.

Fajnie by było, gdybyś naskrobał też kilka zdań o grze, gdy ją przejdziesz.
  • Odpowiedz
@Kozak_Lkr: W przypadku dużej ilości gier, których nie mamy nigdzie zapisanych może być rzeczywiście problem. Można sobie podzielić, np. wybieramy grę z pierwszej setki, trzeba będzie trochę policzyć, ale do zrobienia :)
  • Odpowiedz
@Kozak_Lkr: Nie, gry które przeszedłem pominę całkowicie. Bez sensu grać w coś, w co się grało, ideą jest raczej aby zacząć pykać w gry, które się kupiło, a których nawet się nie odpaliło :) Zastanawiam się jeszcze na jakimś limitem, w przypadku gier "niekończących się", np. CS:GO, Cywilizacja itd. oraz bardzo rozbudowanych (np. Fallout, Baldury, Skyrim). Nie zawsze jest ochota, chęć, czas aby spędzić przy grze 100h i na siłę ją
  • Odpowiedz