Wpis z mikrobloga

#praca #pracbaza #pytanie
mam ostatnio troche wolnego czasu i chcialbym go wykorzystac na jakis kurs/szkolenie/przebranzowienie
moge zrobic obojetnie co tylko chcialbym zeby byl w tym jakis sens i pozniejszy profit (kurs angielskiego odpada bo jezyk znam calkiem dobrze)
co proponujecie?
  • 8
sam nie wiem, na cos stabilnego czego przez dlugi czas nie ukradnie mi AI, dobrze tez jakbym nie musial wysylac 100 CV jak to jest w przypadku IT bo drugi raz sie na ten scam nie nabiore
@EdmondDantes: nikt ci stanowiska nie wymyśli, tak to prędzej google coś podpowie niż wykopki ¯\(ツ)/¯
ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie tyle, że zanim za coś zapłacisz to się zastanów 5 razy czy warto i czy na pewno jest to wymagane do pracy
@EdmondDantes: pracuje w hrach, język + excel i w zasadzie więcej nie potrzebowałam, bo procesu i tak się musisz nauczyć zależnie od działu i firmy.
A czy to ciekawe to nie wiem, ja póki co nie planuje zmieniać. Jak nie przeszkadza ci praca z ludźmi i tłumaczenie pracownikom wszystkiego jak pięciolatkom to jest spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)