Wpis z mikrobloga

@czeskiNetoperek: A czasami Morawiecki nie jest agentem STASI. Dorobił się na klerze i układach. Jak można być niemieckim agentem i wypominać to Tuskowi, ciekawe czy jak pomagał Tuskowi to nie był agentem innych niemieckich służb. Układy pewnie pozostały po starej współpracy. A wszyscy gadają, że Kaczyński to geej. Fajną mamy władzę.
@xionze: Uwzględniając że Lewica w PL nie robi nic żeby zaszkodzić wielkim korporacjom - a wręcz przeciwnie je im z ręki.

Jednocześnie na każdym kroku dojebując maluchom i średniakom typu Januszex z furą za 120k w leasingu, mirek programista z 8 k albo ciułacz #!$%@? z 2 kawalerkami na wynajem.

To to że Zandberg sam jest z uprzywilejowanej rodziny bardzo dużo tłumaczy.
@revente: To ja też jestem uprzywilejowany bo odziedziczyłem 2 pokoje 55 metrów w wielkiej płycie z 86 roku.
Politycy nawet tej naszej upośledzonej lewicy mają mieszkać na skłocie czy jak?
SLD #!$%@?ło wybory w 2005 i to był koniec lewicy jako partii władzy, a realnie to w 2003 jak wypłyneła afera Rywina.
@revente: i tak i nie
Odziedziczył po kimś z rodziny mieszkanie za mniejszą kwotę(nie pamiętam za ile), sprzedał mieszkanie by kupić mniejsze a resztę wydać nap ostawienie biura dla swojej firmy
Gdy wszedł na poważnie w politykę, zamknął firmę i za zyski + sprzedaż biura + sprzedaż mieszkania kupił sobie to co mu teraz wisi w oświadczeniu majątkowym
i to ma być zarzut? Jakby odziedziczył kawalerkę 35m ze ślepą kuchnią w Zegrzu to byłby wystarczająco proletariacki?


@xionze: problemem w tym wypadku nie jest dziedziczenie samo w sobie. Problemem jest to, że partia zandberga krytykuje spadki jako niesprawiedliwa forma bogacenia się