Wpis z mikrobloga

Czy ktoś się borykał z problem znacznego drenażu baterii w telefonie POCO X5 Pro 5G? Przez noc bateria spada o ok. 10%, gdy telefon nie używany, bez wifi, danych,z oszczędzaniem baterii, a przy wyłączonym telefonie bateria spada o ok. 2% przez noc. Wgrany ROM MIUI Polska (od xiaomi.eu). Reklamować?

#xiaomi #xiaomilepsze #pocophone #poco #miui #miuipolska
  • 11
  • Odpowiedz
Wgrany ROM MIUI Polska (od xiaomi.eu).


@mcichy10: po pierwsze wrzuc screeny ze zuzycia baterii.
Po drugie czesto niejtore buildy eu maja jakies bugi i fuckupy, warto poczekac na kolejna wersje.
Po trzecie factory reset i sprawdz czy nadal jest drenaz.
W serwisie i tak ci to zrobia,o ile w ogole ktokolwiek dotkbie telefonu, bo uznaja ze to wina custon romu i pora na CS.
  • Odpowiedz
@mcichy10 ja mam podobnie z OnePlusem 6T. W nocy nagle jest drenaż baterii na niespotykaną skalę. Gsam monitor za wiele nie mówi... w trybie doze nagle jest spadek. Może nadajniki na noc zmniejszają moce i telefon musi się bardziej wysilić żeby być podłączonym...
  • Odpowiedz
  • 0
@pietryna123: Może, ale jak wyjaśnić rozładowywanie w trybie samolotowym lub przy wyłączonym telefonie? Do tego dochodzi porównanie z czteroletnim Redmi Note 7 którego bateria przez noc spada może o 1-2% w tych samych warunkach?
  • Odpowiedz
@mcichy10: kliknij w te 'details'.
Z wykresu wynika ze cos co wybudza telefon non stop.
Moze sprobuj wrzucic jeszcze raz wrzucic soft, albo poczekaj te 2/3 dni na nowa wersje, afair chyba w piatek xiaomi.eu wychodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze: Do POCO X5 Pro nie ma wersji weekly, są tylko Stable z tego co wyczytałem. Pozostaje tylko instalacja na czysto jeszcze raz lub powrót do stocka. Strasznie nie lubię tego, bo konfiguracja telefonu, by był tak jak chcę potem zajmuje wieki. Póki co będę szukał rozwiązań nieinwazyjnych, czysta flash zostawię na koniec.
  • Odpowiedz
  • 1
Może ktoś kiedyś będzie szukał rozwiązania podobnego problemu. Tu go nie znajdzie, bo sam go nie znalazłem. Jednak... poraz kolejny telefon leżał przez noc, by z rana dowiedzieć się, że przez ponad 8h bezczynności spadło nie 10 a tylko 4% (spadek średni 0.4%/h a nie jak wcześniej ok. 1,2%/h). Co się stało - nie wiem. Ale od poprzednich prób są niewielkie różnice - telefon nie był w trybie oszczędzania energii ani w
  • Odpowiedz