Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GOHAN: może dlatego, że od czasu,.kiedy ogłoszono wejście w życie tego kredytu, ceny mieszkań skoczyły o 100/200 tys albo więcej? Jak nie banki was okradają to deweloperzy, przy współudziale państwa. A banki pewnie też cos wymyśla, żeby i tak wyjść na swoje, jak nie teraz to za 10 lat jak się skończą doplaty. Sytuacja na rynku nieruchomości w zeszłym roku o tej porze była taka, że dzisiaj bez ingerencji państwa mielibyśmy
  • Odpowiedz
ceny mieszkań skoczyły o 100/200 tys albo więcej? Jak nie banki was okradają to deweloperzy, przy współudziale państwa.


@Koliber123: Jakie to ma znaczenie dla kogoś kto skorzystał z programu najszybciej jak się dało?

A banki pewnie też cos wymyśla, żeby i tak wyjść na swoje, jak nie teraz to za 10 lat jak się skończą doplaty.


Przecież banki wychodzą na swoje. Z ich punktu widzenia to jest normalny kredyt, tylko częściowo
  • Odpowiedz
@interpenetrate kurde, czasem mi kalkulatory też wypluwaly tak niskie wartości, nawet jeden doradca mi tak wyliczył. Mówił mi nawet że "z całym szacunkiem, ale to on ma wyliczenia przed oczami" XD
  • Odpowiedz
@interpenetrate Pokażesz wpisy tych niektórych którzy to pisza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to raczej na ~255 k ten kredyt a ty pewnie doczytałeś, że max jaki można wziąć dla singla to 500 k i połączyłeś jakoś te fakty i „ludzie piszą” XD
  • Odpowiedz
@interpenetrate: Nie no, Ty to jesteś za to intelektualista co nawet #!$%@? nie jest w stanie odpowiedzieć na proste pytanie. Ale na osiedlu kazali #!$%@?ć pis to #!$%@?. Jak ktoś ma dziedzicznie syf zamiast mózgu to się nie dziwie, że takie wysrywy pisze.
  • Odpowiedz