Wpis z mikrobloga

#hotelparadise serious komentarz dla odmiany. Powiedzmy sobie jasno czemu w sumie Łucja spotyka się z taka nienawiścią ze strony części grupy:
- Mongolica na samym początku uznała że jej nie ufa i już nie zaufa, bardzo dojrzale
- Srocha bo uraziła jego delikatne narcystyczne ego i śmiała w pewnym momencie się nim nie zachwycać
- Grycanki - do końca nie wiadomo ale ona wiodla prym w przekręcaniu słów Łucji żeby nastawić innych przeciwko niej
- Papryk - kolejny wiodący prym w przekręcaniu slow Łucji, w pewnym momencie śmiała chcieć do niego podejść, jaka ona mogła?
- Sebina chyba sama zaczęła nakręcając Michała przeciw Ali a później kłamiąc ja zdeyskredytowala przed grupą
A reszta to jak dla mnie już przekazywanie negatywnych opinii i nakręcanie spirali nienawiści. Coś byście dodali?ps. Potwornie szkoda mi Łucji, nawet jeśli coś później odwaliła to patrząc na to pod jaką była presją i stresem, większość jej zachowan będzie usprawiedliwiona.
  • 9
  • Odpowiedz
@Lolek1011: u Grycanki powód jest oczywisty- tak szaleje za Rochem, że zrobi wszystko by mu się przypodobać a dodatkowo chciała sie pozbyć potencjalnej rywalki w walce o jego względy
  • Odpowiedz
@Lolek1011: - Socha bo nie był jej pierwszym wyborem (głupi jest, szkoda, że Łucja tego, jasno nie powiedziała, że jako pierwszy jej wpadł w oko, ale widziała/inni jej powiedzieli, że jest w super relacji)
- Papryk bo miał jej za złe, że nie wybrała go po randce.
Jak widać, dwa z nich to urażone dumy. Ciekaw jestem, czy Sroch tak samo nie będzie traktował, nowej Wiktori, bo ta go też niejako
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Dużo tych zarzutów potrafiłam wyliczyć, a Ciproch niestety w rozmowie z Pawlem nic konkretnego jej nie zarzucił, jedynie nic nieznaczące stwierdzenie, ze syfy wypłyną, i wypłynęły ale z jego ust
  • Odpowiedz
@Lolek1011: myślę że przy 2 wejściu Łucji, gdyby nie nakręcająca spirale nienawiści szczoch i wpatrzona w niego uszata, to by się rozeszła po kościach niechęć hotelu do niej i jakoś by się wszystko ułożyło
  • Odpowiedz
@Lolek1011: po rozmowie Mongolicy z Lucy kilka odcinków temu widać, że oni nie mają a nią żadnego argumentu i nie ma co się zasłaniać montażem, ta nie potrafiła powiedzieć co ma do Lucy, tylko że przez to że od kogoś coś słyszała? Krzysiur tez mówił wcześniej że nawet z nią nie gadał a nie lubi jej bo coś słyszał nosz K u rwa ... od kogo ? Od tej zgnilizny i
  • Odpowiedz
  • 3
@Szuruburu102 @Czczanoga no właśnie o tym mówię, ubzdurali sobie coś, nakręcili fale nienawiści i wszystkich nastawili przeciwko niej, to tylko pokazuje jacy ludzie potrafią być głupi i podli i zrobić z igły widły, zachowuja się jak dzieci w przedszkolu zamiast sami racjonalnie ocenić sytuację. Ustniczka ma u mnie duży plus za własne zdanie.
  • Odpowiedz
- Grycanki - do końca nie wiadomo ale ona wiodla prym w przekręcaniu słów Łucji żeby nastawić innych przeciwko niej


@Lolek1011: Ja obstawiam, że akurat Grycanka jest dobrym obserwatorem i zauważyła, że Srochowi się Łucja podoba, ale jak w przypadku Soka, Grycanka nie będzie miała podjazdu, bo intelektem/wyglądem w ogóle nie dorównuje Łucji w najmniejszym stopniu. I nie będzie mogła się "przyjaźnić" ze Srochem gdyby relacja jego i Łucji wypaliła.
  • Odpowiedz
@Lolek1011 myślę to są już wypadkowe, mechanizmu który się zadział. Oni jej nienawidzą dlatego że poczuli zagrożenie. Weszli sobie do programu, było miło fajnie, każdy miał parę, czuli się na wakacjach, a tu nagle wchodzi Łucja, która musi oddbić komuś ta parę, żeby się utrzymać, więc gwiazdy poczuły zagrożenie, a że się już znały jeden dzień dłużej, to Łucja była ta obca, która chce zagrozić ich wspólnym wakajkom, czyli wspólny wróg. Jak
  • Odpowiedz