Wpis z mikrobloga

@Aerwin: no ogólnie typ się kreował na lewaka, pro lgbt, feministe, był kiedyś głównym kanałem commentary i cokolwiek nie nagrał to na bohaterów jego odcinków był lincz przez długi czas, rezyserowi życia po jego filmie kariera na youtube się skończyła praktycznie, a teraz jego o prawie 10 lat młodsza była dziewczyna nagrała filmik, że ją szarpał, chyba bił, pluł na nią, niszczył psychicznie. Filmik tej laski tutaj - https://streamable.com/ryyc2w
@pedros92: toksyczne związki takie są, wiem bo sam w jednym byłem. Na tym też ma polegać ten cały "grooming" o którym mówi na początku filmu, że wziął sobie 10 lat młodszą, nieogarniętą jeszcze życiowo laske, na początku związku był miły, kochany, a gdy się w nim zadurzyła to zaczął ją kontrolować. Chociaż mi ta nazwa kojarzy się tylko ze strzyżeniem psów xd
@pedros92

Skąd wiadomo, że sama nie zachowywała się jeszcze gorzej? Widzimy tylko jej wersję. Nie usprawiedliwia to go, ale trzeba wziąć to pod uwagę zadając pytanie "dlaczego z nim była skoro tak się zachowywał", bo może sama wcale od niego dużo nie odbiegała i patologia była z obu stron - tego nie wiemy.
@ChadChampion

Do czego się przyznał? Jedynie do tego, że on postępował źle, ale nic nie napisał o jej zachowaniu. Czy to od razu implikuje to, że ona była w porządku, bo jej tego nie zaczął nagle też wyrzucać? Nie. Niekoniecznie. Tego nie wiemy. Nie każda toksyczna relacja to kat - ofiara.

Ja nie przeczę, że może być ciężko wyjść z "toksycznych związków", ale skąd wy macie pewność, że tutaj tylko jedna osoba