Wpis z mikrobloga

@Sh3rI0ck: jak kolega wyżej – OneBlade to gówno niesamowite. Ani tym bez końcówki nie podetniesz dłuższej brody, bo zwyczajnie sobie nie radzi, ani też nie ogolisz dobrze do samej skóry – zostawia włoski, a jak są dłuższe (np. na klacie), to w ogóle je ignoruje i trzeba na to mnóstwo czasu. Dałem za ten syf 300 zł i nie wiem, co mam z tym zrobić.

Sprawdzony zestaw:
najtańszy trymer Philipsa
@Sh3rI0ck: gillette fusion 5 - mam przez 12 lat i jest gitus, a ostatnio kupiłem nową wersje Pro Glide - wygląda zajęliście - i zapewne też tak tnie :D

tyle ze wszędzie są podróby tych końcówek - z allegro kupowałem ze 3 razy i za kazdym razem raczej podróbka ^^. Takze chyba lepiej z Rossmana kupic
@Sh3rI0ck ze wszystkich co używałem niestety tylko Gillette Fusion 5 ostrzowy daje rade. Goli szybko, bardzo dokładnie i na oryginalnych ostrzach przez miesiac jedna daje rade, choć pod koniec trochę tępieje. Więc jak ktoś chce bez podrażnień lepiej częściej wymieniać. Ale korzystam ja, ojciec, dziewczyna również (każdy ma swoją maszynkę oczywiście) i do wszystkich części ciała
Nie zatyka się też i łatwo płukać. Warto mieć dobrą piankę/żel i zanim zaczniemy się golić
@Sh3rI0ck: Bierz cokolwiek, poważnie. Jeden kupi to, drugi to, jednemu padnie po tygodniu, jednemu po 10 latach. Jeden ma taki zarost, inny taki, jeden potrzebuje wyglądać tak a drugi tak. ¯\(ツ)/¯

Docelowa prawda jest tylko w tym, że Philips i Braun to dziś chińszczyzna odcinająca kupony od dawnej chwały, a Gillette i Wahl dalej chcą rządzić w swojej branży.
@Sh3rI0ck: Philips Multigroom:
https://www.philips.pl/c-p/MG7745_15/multigroom-series-7000

Ma wymienne końcówki i ta czarna szeroka goli prawie że na zero. Do brody idealna, do miejsc intymnych też sprawdza się bardzo dobrze.
Jest całkiem cicha jak na maszynki elektryczne i sprawia wrażenie solidnej. Działa bez problemów już z 4-5 lat.
Tylko jej nie upuść, jest ciężka i po jednym upadku na płytki mojemu ojcu pękła obudowa.
@Sh3rI0ck @rivers666 oneblade jest bardzo git ale ma papierowe ostrza które się szybko tępią. Celowy trik by sprzedać dóbr sprzęt w małej cenie a potem odbić sobie na akcesoriach. Wiem bo pracowałem dla philipsa i koszt wyprodukowania ostrza to 2$ xd