Wpis z mikrobloga

@mayke: Raczej powielasz zdanie ostatno modne w necie. Według mnie to dzisiaj ogólnie zespół gra bardzo równo albo przeciwnik na wiele pozwala.

Nikt nie ma jakiegoś wyraźnie słabego meczu, ani błędu. Jeden błąd wyraźny Casemiro, ale Onana wybronił.
Poza tym w ataku Martial bramka, Garancho nieźle szarpie, Pellistri udział w bramce, parę wygranych pojedynków.
Pomoc Mount wzorowo, Casemiro bramka + asysta, Mejbri dużo biegał, kilka lepszy/gorszych zagrań.
W obronie stabilnie i
@TheFuturefromThePast mam wrażenie, że niezbyt mu pasuje, że Ten Haag stawia mocno na pressing i jego samo podejście do tematu sprawia, że morale drużyny spadają. Nigdy nie widziałem go gryzącego trawę, a nie oszukujmy się - powinien być pierwszym wzorem dla młodszych kolegów. Moim zdaniem księżniczkuje ostatnio, albo to ja mam jakieś mylne wrażenie, ale #!$%@? mnie to, bo zawsze wierzyłem w typa
@mayke: Ja uważam, że Rash to akurat całkiem biega.

On chyba trochę za bardzo chce i próbuje bez końca. To samo czasami jest z Bruno, kiedy zagrywa swoje magiczne zagrania rzadziej to wychodzi to lepiej dla drużyny. Świetnie to widać po dzisiejszym meczu, gdzie ciężar zagrań się bardziej rozłożył. Gdyby zamiast Hanibala byłby Bruno, który wchodziłby w te wolne przestrzenie to wydaje się, że to to byłoby złoto, a w praktyce