Wpis z mikrobloga

Ehh niestety Gargamelowi sie dostało bo KRZYCZAŁ na laske. Laska która chodzi do klubów i kręci dupom, ociera sie pewnie o nie jedno krocze. Wystarczy spojrzeć na jej tiktoka albo instagrama. Normalnie Anna Lewandowska wymięka. Nikt jej nie gnoi za to co ona robiła będąc w związku, wszyscy cisnom Gargusia bo jak to incelu możesz krzyczeć na kobiete? Ej co złapałeś ją za ręke? Nie no przesadziłeś incelu (ʘʘ)
Lewandowski i Gargamel to ta sama historia, niestety Robert ma klasę. Trzymajcie sie przegrywy, kobiety nie sa warte tej świeczki! Laska tera zrobi kariere na aferze a Garguś pewnie sie powiesi na przestrzeni kilku miesięchy.

#incel #przegryw #lewandowski #afera #gargamel
zbigniew_wodecki - Ehh niestety Gargamelowi sie dostało bo KRZYCZAŁ na laske. Laska k...

źródło: 80iemh

Pobierz
  • 17
@zbigniew_wodecki: Za dawanie dupy poza małżeństwem nie ma paragrafu.

Za #!$%@? się do nieswojego mieszkania, szarpanie i plucie na kogoś już tak.

To jest ta główna różnica.

Wykopki po raz kolejny pokazały, że będą bronić dosłownie każdego (nawet tego zapijaczonego toksyka), byleby im wszystko pasowało do narracji.

Swoją drogą to ciekawe, że każdy srał na Gargamela, bo to mówiąc waszym językiem sojak i cuck, ale wystarczyło, że laska nagrała na niego
Swoją drogą to ciekawe, że każdy srał na Gargamela, bo to mówiąc waszym językiem sojak i cuck, ale wystarczyło, że laska nagrała na niego film i oczywiście mamy nowego męskiego męczennika niszczonego przez system xD


@zymotic: trzeba być konsekwentnym
@Riolet przecież to już wyszło w 2019 czy 2020 roku jak krytykował PUA i toksyczne relacje, samemu będąc cuckiem zakochanym po uszy w jakiejś #!$%@?, która go #!$%@? na pieniądze, do tego miał być toksyczny i przemocowy, znęcać się chyba nad nią czy bić ją.
bo obsrany gargamel (być może w obawie przed kolejnymi "dowodami") boi się cokolwiek powiedzieć.


@czescmampytanie: może jest na tyle rozsądny żeby nie rozdmuchiwać afery. Poza tym każdy materiał na tego szona by był odebrany jako atak na kobietę. Gargamel to debil i kukold i on ma wpojone, że kobiety publicznie nie można atakować. Oczywiście w zaciszu domowym to co innego.

Dodatkowo tylko debil się wiążę z zaćpaną alternatywką.
@zbigniew_wodecki: Ale się odkleiło. Skąd wiesz jak się zachowywała jak była z nim w związku - to raz. Gargamela nie cisną ludzie dlatego, że tak zrobił (mimo, że moim zdaniem powinni) tylko za to, że był obrońcą uciśnionych a okazał się hipokrytą - to dwa.
Czasem mam wrażenie, że zagnacie czasoprzestrzeń tylko po to żeby coś akurat pasowało wam do waszej argumentacji światopoglądu, w którym kobiety to jakiś gorszy sort ludzi.
@zbigniew_wodecki: Zesrałem się do twojego zesrania się. Z tym, że ty zesrałeś się bardziej bo aż musiałeś napisać post, ja tylko skomentowałem. Poziomem zesrania się jesteś 3 poziomy wyżej ode mnie :P
Po prostu gargamel jest #!$%@? hipokrytą, content budował na byciu strażnikiem moralności w polskim internecie, walczył o prawa kobiet, a wyszło, że jest zwykłym śmieciem, z ktorymi walczył


@Riolet: Częściowo bym się zgodził. Myślę, że na początku taki nie był, ale w ten sposób skończył w wyniku swoich praktycznych relacji w związku ze swoją pierwszą, a później drugą dziewczyną, dowodząc po prostu że wypowiadał się z początku o toksycznych relacjach damsko-męskich,