Wpis z mikrobloga

@pastaowujkukredyciarzu: rok temu wszedłem bo się nie douczyłem, i tak sobie kiszę. Zobacz jakie obligi są jeszcze na rynku w TLT jak oprocentowane i zapadalności, tego z czasów prosperity na 0% jest jeszcze trochę, które będzie ciągnęło ogon TLT, ja nie wiem, sprawdzaj zanim kupisz "bo tanio".
  • Odpowiedz
@HerrBorowiecki: nie chodzi o rezultat chodzi o

wszedłem bo się nie douczyłem


@HerrBorowiecki: TLT to jest podstawa
jak ktos nie wie co to jest TLT to jest leszczem, lamusem, nowiciuszem, zielonka

jak ty rok temu nie wiedziales co to jest TLT to co ty mozesz wiedziec? na czym sie znac?

Dlatego napisalem, ze taki ze ciebie spec
  • Odpowiedz
20 letnie


@KrowkaAtomowka: 20+
WAM 25.5 roku

które w teori rosną jak zaczynają obniżać stopy procentowe


@KrowkaAtomowka: nie

ok, to nie jest skomplikowany instrument, no ale dlatego to podstawa. podstawa nie moga byc skomplikowane instrumenty
jednak mimo jego prostoty op jeszcze rok temu nie rozumiel jego dzialania, moze dalej nie wie
i jednak mimo jego prostoty ty rowniez piszesz niepewnie, ze "w teorii" rosnie jak stopy spadaja, czyli tez mimo
  • Odpowiedz
@151346136 krócej by Ci zajęło napisanie jak działają według Ciebie niz wytykanie innym że nie wiedzą. na comparicu jest artykuł tam jest napisane że Tlt rośnie z końcem podwyżki stop jak inflacja zaczyna malec.
  • Odpowiedz
krócej by Ci zajęło napisanie jak działają według Ciebie niz wytykanie innym że nie wiedzą


@KrowkaAtomowka: masz racje, krocej
ale zauwazylem, ze sie lenisz i nie chcesz nic sprawdzac sam, tylko starasz sie mnie pod #!$%@? zrobic, zeby wyjasnil
tak sie rynku nie nauczysz
musisz sam wlozyc wysilek

a jak nie chesz, nie lubisz czy po prostu nie interesuje Cie to tak bardzo by to robic (normalna sprawa)
to nie probuj
  • Odpowiedz