Wpis z mikrobloga

@mala_rybka: Zwróć uwagę na infrastrukturę taka jak chodniki, ścieżki rowerowe itp, jakie sa szkoły/przedszkola w okolicy, oczywiście plan miejscowy żeby się nie #!$%@? w hale za płotem.
W następnej kolejności to wiadomo media, klasa ziemi, badania geotechniczne
@robertx: mam na oku dwie fajne działki (wielkość jest przyzwoita bo ponad 1000m2) za podejrzanie niską cenę - nie ma mediów, ale te są w asfaltowej drodze przylegającej do działki, dobra infrastruktura, rozwojowa okolica, plan jest... Gdzie może być haczyk?

Sprawdzę planowane inwestycje w okolicy albo czy sąsiedzi nie są uciążliwi, sprawdziłam czy to nie są jakieś tereny podmokłe (nie są). Coś mi tu nie gra :).
@robertx: tak zrobię, ale mam wątpliwości - jak kupowałam mieszkanie pytałam o okolicę i
a. dowiedziałam się od sąsiadów że straszna menelnia a teraz widzę, to na ulicy jest spokój, tylko od czasu do czasu ktoś kupi sobie piwo w nocnym sklepie xD
b. tam gdzie w końcu kupiłam miało być miło i bezproblemowo ale nikt nie wspomniał o sąsiedzie palącym meble z prl i opony w kominku, z którego dym
@mala_rybka sprawdz plan zagospodarowania zeby nie było niespodzianki. Podjechać po deszczu czy nje plywa .
Zobacz jak daleko masz media bo to czasami kosztuje gruba kasę żeby dociągnąć do działki. I nie wiem jak pracujesz albo jak korzystasz z netu ale trzeba patrzeć czy masz operatorów z dobrym netem bo bez tego dla mnie to klops.