Wpis z mikrobloga

@Wiskoler_double: no w Matizie jest jakieś 25 litrów więc to by nawet nie starczyło na 100km jeśli byłby w stanie się rozpędzić. U mnie przy 200 pokazuje już ponad 20l , a przy 240 nie pokazuje bo jest już ponad 30/100.
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa niektórzy mówią, że nie można #!$%@? się komuś pod maskę ale to nieprawda. Można tylko trzeba liczyć się z tym, że zostanie się grzanką. Na tym polega nieumiejętność patrzenia w lusterka
  • Odpowiedz
@Krupier ten w żółtym Renault też wg analiz internetu miał jechać 240 a finalnie wyszło 160 chyba. Ciężko raczej z totalnie ciemnego filmiku z 13to krotnym zoomem wyliczyć. Przy 290 te auto by wyglądało duuuuzo gorzej
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa już w innych komentarzach mnie #!$%@? i ja się wam trochę nie dziwię. Ale nie mieszkam w Polsce tylko w Niemczech i tam gdzie są ograniczenia tam jeżdżę mniej więcej przepisowo. Zwłaszcza, że na autostradach też jest sporo fotoradarów.
Ale jest też sporo odcinków gdzie można jechać tyle ile fabryka dała i takich kierowców #!$%@? powyżej 200kmh nieważne w jakich warunkach jest tu sporo. I nie jest to zjawisko jakoś potępiane
  • Odpowiedz
@swinkapl

@Krupier ten w żółtym Renault też wg analiz internetu miał jechać 240 a finalnie wyszło 160 chyba. Ciężko raczej z totalnie ciemnego filmiku z 13to krotnym zoomem wyliczyć. Przy 290 te auto by wyglądało duuuuzo gorzej


253 km/h jechał, mają już dane od bmw.
  • Odpowiedz