Wpis z mikrobloga

#fut
Ile razy można dostać shadow bana na rynek? Bo dużo klikam na web appie, po 200k profitu w 3h dostałem bana na kilkanaście min z 3 razy, potem na kilkanaście h, taka notka jest przy kupnie lub bidowaniu: too many actions have been taken, temporarily disabled. Na apce i w grze normalnie działa, ale no na web appie lepiej działać. Na necie widziałem tylko że najdłuższe są na kilkanaście h, ale no chodzi mi o ilość czy po pewnym czasie całkiem nie banują?
  • 7
@Kokoszka99 w fifie 22 zrobiłem milion profitu na skupowaniu obrońców na cieniu, robiłem tak z 1,5-2k na karcie a kupiłem tego w ciul. Któregoś razu przywitał mnie ban na rynek na web appie i companionie, powod? "Nieuczciwa dystrybucja monet", pisałem na supporcie ale nic to nie dało, nie wiem na jakiej zasadzie to działa bo niektórzy robią wielomilionowy profit jednego dnia i nic, a inni jak ja nie mają tyle szczęścia (
@Kokoszka99 Nie jednego dnia, przykładowo, we środę dostałem bana na godzinę czy tam dwie, potem powiedzmy w piątek, w sobotę i w poniedziałek perm ban. No i ofc jak snajpilem to mnie wyrzucało regularnie z apki i jak się logowałem żeby znowu wejść musiałem robić te ich zadania typu odwrócenie w odpowiednie miejsce obrazków itp XD
@Kokoszka99 Moja rada - odczekaj sobie kilka godzin, na spokojnie to rob tak żeby jak najmniej sie narazić, wiadomo ze nic zlego nie robisz ale te scrypty EA sa bezlitosne i mozna za glupote stracic dostep na całą gre..
A jak masz pomysł na handelek i on działa to przynajmniej do premiery będzie działał dalej, bo rynek raczej nie ruszy (może w czwartek po ważnych meczach przed LW trochę się pozmienia) więc