Wpis z mikrobloga

@Bananek2: Mi to trochę tak śmierdzi odgrzebaniem tego dla zdobycia obserwujących, bo teraz jakiś wysyp jest pedofili i podobnych wśród YTberów, a z tego co sama mówi to to było 2 czy tam 3 lata temu, więc czemu teraz a nie te 2-3 lata temu to nagłaśnia? xD
  • Odpowiedz
@Bananek2: @dev1ance @Harven ja jeszcze rozumiem takie oskarżenia jakby nie było dowodów, albo były w postaci rozmów na msg czy wiadomości do koleżanek. No ale nie przemoc w jej stronę jest udowodniona nagraniami więc no raczej nie może być tu mowy o szukaniu popularności na siłę. Nie można z niej robić jakiegoś anioła co nic nigdy złego nie zrobił bo tego nie wiemy, ale umniejszanie jej bo wrzuciła jakieś zdjęcie z
  • Odpowiedz
Mi to trochę tak śmierdzi odgrzebaniem tego dla zdobycia obserwujących, bo teraz jakiś wysyp jest pedofili i podobnych wśród YTberów, a z tego co sama mówi to to było 2 czy tam 3 lata temu, więc czemu teraz a nie te 2-3 lata temu to nagłaśnia? xD


@dev1ance: Gargamela nie szkoda, to lewacki patałach niech ginie od płomienia który sam wzniecał
  • Odpowiedz
@Keiosss: Gargamel jest zdecydowanie #!$%@?, a ta dziewczyna jak najbardziej może być niewinną poszkodowaną. Śmieszne jest tylko, że wiele osób przedstawia tą sprawę jako jakąś aferę "groomingową", a nie przemocową. Tak jakby gdyby ofiara miała 30 lat cokolwiek by tu zmieniało i przemoc wobec 16-20 osoby to pedofil, a przemoc wobec tej samej kobiety parę lat później już byłaby mniej zła, bo to już nie jest ten tajemniczy "grooming". Albo jakby
  • Odpowiedz
@Bananek2

przemoc wobec 16-20 osoby to pedofil, a przemoc wobec tej samej kobiety parę lat później już byłaby mniej zła, bo to już nie jest ten tajemniczy "grooming"


sam sobie odpowiedziałeś w tym samym zdaniu xD grooming polega na przewadze wynikającej z rożnicy wieku (np. przewadze intelektualnej, emocjonalnej, manipulacyjnej etc.) więc logiczne jest, gdy ta różnica się zmniejsza, lub obie osoby są starsze, to trudniej mówić o "groomingu". przemoc zawsze jest zła,
  • Odpowiedz
wiele osób przedstawia tą sprawę jako jakąś aferę "groomingową", a nie przemocową


@Bananek2: ta afera jest zarówno przemocowa, jak i groomingowa, to się nie wyklucza. Nikt nie mówi (przynajmniej taką mam nadzieję), że gdyby dziewczynę tak samo traktował rówieśnik, to byłoby ok, czy że przemoc jest mniej zła zależnie od wieku. Zawsze jest tak samo zła, grooming to po prostu tutaj dodatkowa okoliczność obciążająca. Zabieranie się za szesnastki, samemu mając 25
  • Odpowiedz
Mi to trochę tak śmierdzi odgrzebaniem tego dla zdobycia obserwujących, bo teraz jakiś wysyp jest pedofili i podobnych wśród YTberów, a z tego co sama mówi to to było 2 czy tam 3 lata temu, więc czemu teraz a nie te 2-3 lata temu to nagłaśnia? xD


@dev1ance: logika u ciebie to nie jest najmocniejsza strona no nie ? Ofiary rzadko przyznają od razu co je spotkało. Najczęściej ze strachu.
  • Odpowiedz
@FormalinK: Dobrze że po 10 latach sobie tego nie przypomniała ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nie wiem jak ty, ale no jak mnie coś złego spotkało, to zazwyczaj mówiłem o tym komuś bliskiemu w wieku nastoletnim - no chyba że dzisiejsze nastolatki mają jakieś niedoj*banie mózgowe i nawet tego nie potrafią
  • Odpowiedz