Wpis z mikrobloga

Z góry przepraszam za kolejny wysryw, ale nie mogę wewnętrznie przeboleć co EA zrobiłą z tą grą ( ͠° °)
Zastanawiałem się ostatnio czemu oni dodali te kobiety do składów - raz to co pisałem kiedyś - pewnie dostali $$$ za promowanie piłki kobiecej.
Ale EA to cwana bestia i niczego nie robi bez więszego celu.
Ktoś w ogóle prosił o dodanie kobiet do gier fifa? - NIE
Jestem mega ciekaw ile zostało rozegranych meczy w poprzednich edycjach fify zespołami kobiecymi - pewnie niezbyt wiele.
A mimo tego oni dodali je do Futa - czemu?

Generalnie odpowiedź może leżeć w bardzo wysokich overallach kobiecych zawodników. Czasem wręcz mocno zawyżone w mojej opini. Moim zdaniem to jest dodanie foddera do paczek i pompowanie "kobiecym wysokim overallem" lepszych paczek po których oczekiwalibyśmy dobrego dropa.

Powiedzmy że taka paczka za 100k ma w ich skryptach określone - przynajmniej jeden zawodnik 85+.
Ponieważ na stosie leży W CHOLERĘ kobiecych wysokich overalli to zapewne one zostaną dropnięta.

Co to znaczy dla nas?
Plus jest taki, że mamy więcej foddera - o ile nie będzie explicite napisane że skład ma być męski ;]
Minus jest taki, że teraz żeby coś dobrego wyropiło trzeba się mocno napocić. I kupić więcj paczek...więcej fifa points $_$

#fut
elseif - Z góry przepraszam za kolejny wysryw, ale nie mogę wewnętrznie przeboleć co ...

źródło: Screenshot 2023-09-26 at 13.44.45

Pobierz
  • 9
@else_if:

pewnie dostali $$$ za promowanie piłki kobiecej.


Czy dostali $$$ nie wiem, ale przecież oficjalnie mówili że dodając kobiety do ultimate team chcą w ten sposób wypromować kobiecą piłkę i nikt tutaj z niczym się nie krył.

Jestem mega ciekaw ile zostało rozegranych meczy w poprzednich edycjach fify zespołami kobiecymi - pewnie niezbyt wiele.


Pewnie mało bo nikt nie gra w takie tryby, równie dobrze mógłbyś zapytać ile meczy zostało
  • 0
Ogólnie nie bronię dodania kobiet do ultimate team, podchodzę do tego neutralnie są mi one obojętne totalnie, ta gra i tak idzie w kierunku fantasy football z roku na rok coraz bardziej i nie zdziwię się jak za parę lat w ogóle na boisku będą grały jakieś randomowe twory od EA(np super bohaterzy marvela) i tak będzie biła rekordy sprzedaży co roku

@StnK: Cholera możesz mieć rację. Nawet layout kart jest
Generalnie odpowiedź może leżeć w bardzo wysokich overallach kobiecych zawodników. Czasem wręcz mocno zawyżone w mojej opini.


@else_if: to jest najzabawniejsze xD Przecież to z rzeczywistością nie ma nic wspólnego. Baby mają wręcz lepsze statystyki niż goście. Jak otwierałem paczki to nie raz miałem fajną narodowość, klub i oczami wyobraźni widziałem zawodnika z top, a tam wyskoczyła jakaś baba.

Gameplay chyba najgorszy ze wszystkich odsłon. Na tą chwilę, jeszcze przed premierą,