Wpis z mikrobloga

#fut
Po rozegraniu jakichś 30 meczów SB i kilku w Rivals/Towarzyskich stwierdzam, że mnie ta gra bardziej #!$%@? niż poprzednia fifa. Wydaje się, że jest łatwiej bronić na bota na KŚ/Legendzie. No ale to jak zachowuje się piłka jest strasznie #!$%@?ące. Jest straszny chaos i w defie mimo, że chyba broni się lepiej to człowiek ma mniejszą kontrolę nad piłką bo ona odbija się strasznie. Straszny pinball się robi w polu karnym i przed nim. Czasem wydaje się, że masz piłkę a w jakiś magiczny sposób odbija się do przeciwnika. Straszny potencjał wylewowy jest w tej edycji. Już nawet było tak, że do jednej piłki szedł bramkarz, odpuścił piłkę, zaczęło ściągać obrońcę a później jednak gra zmieniła zdanie i zaczął wychodzić znowu bramkarz którego nastrzeliłem obrońcom bo obrońcy nie przestało ściągać. Ofensywa też fajna jest. W polu karnym jak jestem to obrońcy sporo blokują a jak dostaję piłkę Calhanoglu przed polem karnym to chłop nawet słabszą nogą w okno pakuje. A jeszcze lepsze jak bramkarka 170 cm zaczyna wyprawiać cuda na bramce i lata do każdej piłki jakby była Kapitanem Ameryką. Jakby musiały dostać jakiegoś boosta bo normalnie to nie powinny wyciągać prawie żadnych strzałów jako hobbity (w porównaniu z bramkarzami)

W kwestii kart to też uważam, że drop jakby fajniejszy z jednym zastrzeżeniem. Z dobrym ovr lecą tylko baby, którymi nie chcę grać a na koniec będę musiał bo najlepsze karty ofensywne jakie będę miał to kobiety. Druga sprawa jak duży bezsens jest tych kobiet pokazuje ich wzrost. Wszędzie #!$%@? obrońcy-krasnale wśród kobiet po 173 cm albo 168. No i trafiłem ostatnio oczywiście karty obrońców ale 2 baby po 88 ovr. Te karty bramkarek albo obrończyć to w ogóle niegrywalne są. W sumie nawet tymi grywalnymi nie mam ochoty grać bo planuje po prostu jak zawsze stworzyć skład z ulubionych grajków a wśród kobiet poza Alishą Lehman (tylko ze względu na dupę bo nie wiem jak gra) i Ewą Pajor nie znam żadnej. No ale drop wysoko overallowych kobiet to przynajmniej szansa na zrobienie dobrych SBC na fajne karty normalnych zawodników.
  • 1
@sebb89: niektore kobiety jednak sa calkiem meta - ta baba mbappe i ŚPD z barcelony. No ale dyskwalifikuje je z pierwszego teamu to że ligi kobiet nie maja tego samego zgrania z ligami mezczyzn z danego kraju xd