Wpis z mikrobloga

#poznan
#cebuladeals

Mirki, potrzebuję zaparkować auto w rejonie poznańskiego lotniska, na 5 dni pod koniec października. Może ktoś zaproponuje jakiś sprawdzony i przyzwoity cenowo parking? Nie, żebym nie umiał sobie wygooglować, ale z doświadczenia wiem, że w takich okolicach, gdzie jest parking na parkingu, często poza oficjalnymi, jest też sporo prywatnych miejsc, i pewnie bliżej terminala.
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@voliereen: miałem na myśli parking na prywatnej posesji, ale funkcjonujący jako płatny parking lotniskowy. Dla przykładu, w gdańsku mam parking z którego zwykle korzystam jak gdzieś lecę. Dzwonie kiedy będę i czeka tam na mnie miejsce. Blisko bo 3 minuty pieszo do terminala, monitoring, oświetlenie itd. A mimo wszystko sporo tańszy niż oficjalne parkingi lotniskowe.
  • Odpowiedz
@Electro_01: Nie jest to praking płatny, ani strzeżony, ale po drugiej stronie ul. Bukowskiej za barierami dźwiękowymi są zatoczki gdzie możesz zaparkować. Trzeba się liczyć z tym, że może nie być wolnego miejsca, więc wtedy albo szukaksz przy ul. Złotowskiej albo ostatecznie jedziesz na płatny w okolicach lotniska.
seelk2 - @Electro_01: Nie jest to praking płatny, ani strzeżony, ale po drugiej stron...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-26 114740

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@seelk2: dzięki za podpowiedź, ale aż tak nie będę cebulił. ( ͡ ͜ʖ ͡) szkoda czasu i nerwów na szukanie miejsca przed samym odlotem. No nic, poszukam jeszcze.
  • Odpowiedz