Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero:

poglądy lewicowe od razu oznaczają skłonności do przemocy wobec kobiet?


No słuchaj, równość te sprawy. Nie ma czegoś takiego że kobiet się nie bije według lewaka. Ładujesz kobiety po ryju jak chłopa. Równość, rozumisz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Myślicie, że poglądy lewicowe od razu oznaczają skłonności do przemocy wobec kobiet?


@Nighthuntero: myślę, że wszystkie poglądy w skrajnie dużych dawkach są oznaką, że pod kopułą jest coś nie halo, niezależnie od charakteru tych poglądów
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: wiesz przemoc wobec baby wystepuje tam gdzie jest baba a gdzie sa baby? w lewicy

"incele" nie maja kontaktu z babami wiec nie ma tez tam przemocy wobec bab, to tak jak z tymi gwaltami, jak ma byc incel oskarzony o gwalt czy urojona pedofilie skoro mu sie nawet nie dala dotknac
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: A co jeśli faceci o poglądach lewicowych zachowują się tak z powodów wyrzutów sumienia, że kiedyś to oni maltretowali kobiety? Ciekawe ilu walczacych teraz o prawa kobiet okazywało się typowymi przemocowcami wcześniej ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
To ten owiany sławą moralizator z Youtuba, którego przeciętny twórca tegoż portalu się obawiał? Zawsze mnie zastanawiało, jak on to robi, że słucha i lajkuje go miliony osób. Mnie skręcało już po kilku minutach każdego z jego filmów od cringu bijącego z jego moralizatorskiego tonu.
b.....n - To ten owiany sławą moralizator z Youtuba, którego przeciętny twórca tegoż ...
  • Odpowiedz