Wpis z mikrobloga

@Zmorka: Za młode, kot do 3 miesiąca powinien być z matką inaczej będzie źle zsocjalizowany (najpewniej skończy się lękowymi zaburzeniami albo tym że nie będzie miał wyczucia w zabawie i będzie cię mocno gryzł/drapał bo nie #!$%@?ł go inny kot w trakcie młodocianych zabaw)
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: powiedz to mojemu kotu, którego mam od 6 tygodnia życia, a aktualnie ma 12 lat. Nie drapie, gryzie dla zabawy tak, żeby nie uszkodzić, mogę spokojnie wetrzeć sobie twarz w jego brzuch i nic sobie z tego nie robi.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: niby tak,ale mi na przykład się pofarciło xD miałem swoją kotkę od 2 miesiąca życia (około), szybko nauczyłem ją chować pazurki. Potem była w miarę ok, po 2 miesiącach stała się rebelem i zaczęła podgryzać dla zaczepki, ale jej przeszło. Weterynarze pod wrażeniem jaki spokojny kot. Teraz ma 5 miesięcy i potrafi być z niej szatan, ale nie objawia się to obrażeniami ciała. XD Do tego jest jakoś bardziej miziasta
  • Odpowiedz
@RicoElectrico rozumiem ale zadbaj o to bo to ważne. Ja mam 3 koty ale pierwsza była kotka i jak dostała rui to nie wiedziałem co się dzieje bo nigdy się tak nie ocierała i wystawiała dupsko w moją stronę xDDD
  • Odpowiedz
  • 5
@PfefferWerfer: fajnie miałoby mieć na to wpływ. Niestety matki nie ma. Damy mu szansę na dobre życie i zrobimy wszystko by jednak nie skończyło się jak w Twoim komentarzu.
  • Odpowiedz
  • 0
@szarley: dziękuję, mam dwie kotki, jakoś chyba ogarniemy. Młody jest bardzo bystry jak na swój wiek, żadnego problemu kuwetowego (jesteśmy kamperem) i informuje o wszystkich potrzebach.
  • Odpowiedz