Wpis z mikrobloga

Wyskrobanie zdrowego dziecka, bo nie chciało się zabezpieczać, dymało się z kim popadnie lub doszło się do wniosku, że ma się za małe mieszkanie lub zbyt niskie dochody = minimum 10 lat pierdla

tak to powinno być

może jak lewa strona oddzieli nieodpowiedzialne idiotki od kobiet poszkodowanych przez ciężkie mutacje czy poważne zagrożenie życia, to dojdzie do kompromisu aborcyjnego

#aborcja #prawo #p0lka #kryminalne #bekazfeministek #bekazlewactwa #zdrowie #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 104
  • Odpowiedz
@Kopyto96: +1 byczq! Młodym, wiatropylnym Julkom się już w głowach poprzewracało z tego braku odpowiedzialności za cokolwiek. Najchętniej to by leżały i pachniały i jeszcze miały płacone za samo życie, a faceci to mają tylko szukać rozrywek i za to płacić bo panna w końcu musi wyjść z zamku co jakiś czas.
  • Odpowiedz
Wygodny jesteś decydując o czymś, co cię nie dotyczy.


@Festiwal_Panczy: Oczywiście że zabijanie dzieci go dotyczy. Jak może stać bezczynnie i się przyglądać? Równie dobrze można postulować możliwość zabijania swoich urodzonych dzieci a bezdzietni dupa cicho bo ich to nie dotyczy.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Aborcja jest przede wszystkim dla dziecka -> nie wolno nikogo zmuszać być rodzonym przez rodziców którzy dziecka nie chcą. To zwykłe barbarzyństwo.

100 razy bardziej wole te 'nieodpowiedzialne idiotki' niż patusów którzy wysrywają gówniaka za gówniakiem, mimo że nie potrafią zapewnić mu godnego dzieciństwa.
  • Odpowiedz
Kolejny wysryw o aborcji wytworzony przez mężczyznę, ziew. Wygodny jesteś decydując o czymś, co cię nie dotyczy. Coś czułem, że nie jesteś twardzielem i miałem rację:)


@Festiwal_Panczy: Jako gorący zwolennik aborcji uważam że to idiotyczny argument.

Obie płcie mogą być abortowane więc obie powinny orzekać o legalności. Czemu to 'sprawca' miałby orzekać a nie potencjalne ofiary?
  • Odpowiedz
@Kopyto96: idąc tą logiką, jak ojciec go nie będzie chciał to też 10 lat do pierdla ? I jak będzie nieznany to ziobro uruchomi całą machinę, zajrzy ludziom w gacie etc?
  • Odpowiedz
@TROLLO_LOL: nie tylko jak się uchyla od alimentów, nie chce się zajmować, odchodzi, nie przyznaje się = 10 lat, tak?

i ufff na szczęście nikt nie mówi o morderstwie tylko o aborcji do 10-12 tygodnia
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ja tam na miejscu PiSu bym dał do procedowania prawdziwą ustawę "moje ciało, mój wybór", tj aborcja do rozwiązania ciąży. Dopóki płód jest podłączony do matki to można tenże płód zabić. I jestem ciekawy co by zrobiła ta banda drąca się "moje ciało mój wybór". Powiedzieć 100 posłów pisu żęby głosowali za, tyle żeby akurat KO+lewica miały wystarczającą ilość głosów żeby przepchnąć ustawę
  • Odpowiedz
  • 34
@Kopyto96 Oczywiście powinien być jeszcze zakaz seksu bez ślubu z jednym małym wyjątkiem - księża bo jak wiadomo celibat ale za to dozwolony tylko na plebanii w obecności biskupa (nieobowiązkowo). Poza tym spuszczenie "materiału genetycznego" np. w kiblu powinno być zagrożone kara pozbawienia wolności do 5 lat.

tak to powinno być. (( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#aborcja #bekazkatoli
  • Odpowiedz
@Kopyto96: antykoncepcja lub dochodzenie poza kobietą, nawet w przypadku masturbacji to przynajmniej dwa lata. Podobna szkoda na organizmie żywym jak wczesna aborcja.

@revente: do 12 tygodnia nie jesteś w stanie stwierdzić płci, więc jak dla mnie to obojniaki. Skrobać śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz