Wpis z mikrobloga

Tyle kasy a szczeny se nie naprawiłxD


@Protectorx: a po #!$%@? ma se naprawiać szczenę, przechodzić jakiś ryzykowny zabieg, potem przechodzić bolesną rekonwalescencję, skoro dzięki swojemu statusowi finansowemu hot laski i tak będę do niego lgnęły?
Bogaci ludzie nie muszą poprawiać swojego wyglądu, bo ich wyglądem jest grubość portfela.
  • Odpowiedz
@rales

>Tyle kasy a szczeny se nie naprawiłxD


@Protectorx: a po #!$%@? ma se naprawiać szczenę, przechodzić jakiś ryzykowny zabieg, potem przechodzić bolesną rekonwalescencję, skoro dzięki swojemu statusowi finansowemu hot laski i tak będę do niego lgnęły?

Bogaci ludzie nie muszą poprawiać swojego wyglądu, bo ich wyglądem jest grubość portfela.


Dokładnie. Dzieci na wykopie tego nie rozumieją nadal :D dla nich królem życia jest ładny instagramowicz pozujący z pożyczonymi autami, bijący
  • Odpowiedz
@rales Mnie by smuciło to ze własna kobieta mnie nie kocha, tylko moje pieniądze. Przecież jak jesteś bogatym to ciężko o prawdziwą miłość, chyba że serio wygladasz jak chad topka genetyczna to tak i tutaj wchodzi #blackpill
  • Odpowiedz
@rales: #!$%@? żeby prawidłowo dotlenić mózg? Cofnięta szczęka to problemy z oddechem, szczególnie podczas snu. Dwa - żeby unormować zgryz? Brak idealnego schodzenia się szczęk spowoduje poważne konsekwencje w przyszłości. Czy wy jesteście tak głupi że tylko o dupach potraficie myśleć? Jego żonka jest bardzo przeciętna, miałem lepsze i młodsze mimo że nie mam ułamka jego kasy
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: co z tego że se możesz to kupić, skoro nigdy żadna laska nie będzie na ciebie patrzeć z prawdziwym pożądaniem, a faceci szanować ze względu na siłę charakteru? Potem u takich "królów życia" w wielu sytuacjach wychodzą kompleksy, bo cały charakter i postać jest zbudowana tylko i wyłącznie na pieniądzach, pewności siebie tam malutko, a charakter kruchy jak beza
  • Odpowiedz
co z tego że se możesz to kupić, skoro nigdy żadna laska nie będzie na ciebie patrzeć z prawdziwym pożądaniem


@Rorschak: kumpel pracował u Józefa Wojciechowskiego. Co mi naopowiadał co laski po 30 lat młodsze fikołki tam odpyerdalały, robiły maślane oczy i odwalały tańce godowe żeby na nie spojrzał to się w głowie nie mieści. Żaden chad nie dostanie promila atencji tego co taki dziadyga.
Kobiece mózgi działają inaczej niż nasze.
  • Odpowiedz
@Forak: wykopki juz wystalkowaly kierowcę, a jeszcze nie wiedzą, ze bmw m850i po rabatach moze kosztowac niecale pol miliona i nie jest w stanie pojechac 300
  • Odpowiedz