Wpis z mikrobloga

Tak sobie jeszcze rozkminiam ten odcinek i zatrzymałem się na typie od podtrzymywania tradycji ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie może i ten ancymon rzeczywiście niespecjalnie daje rękojmię bycia dobrym kandydatem, ale czemu fakt pisania do poprzednich kandydatek zaraz ma być czymś szczególnie dziwnym? Widzę kobietę, zainteresowała mnie to piszę, szukanie zaraz w tym złej woli to też takie średnie. W ogóle dziś panie nam się obróciły o 180 stopni, tak jak w zeszłym tygodniu bym spierdzielał od Agnieszki, tak teraz bym uciekał do niej xD
#rolnikszukazony
  • 8
przypomina Pieczarkę z charakteru, ale jest sporo starsza i ma inny typ urody


@abandon: a jeśli ktoś nie ma określonego typu urody, a szuka pod kątem charakteru? dla mnie i wielu innych osób tak właśnie jest - nie mam wymagań nos taki a taki, usta takie, brwi, oczy, piersi, nogi - takie a takie..
byle była obiektywnie ładna, i fajnie się z nią czas spędzało/rozmawiało..
@Korowiov: może można by tak rozkminiac jakby gość się sam nie wygadał. Powiedział przecież "wystąpienie w Rolniku to moje wielkie marzenie od dawna". Nie "znalezienie dziewczyny/żony w rolniku". Chłop ma parcie na szkło i próbuje aż do skutku.

Do tego pokazał swój paskudny charakter po rozmowie. Wiedział już, że rolniczka go nie wybierze więc zaczął ją obgadywać żeby zniechęcić do niej innych kandydatów.

Beznadziejny chłop