Wpis z mikrobloga

#praca #pracbaza

Moje przygody z zakresu

Gdańsk - Hotel Mercure - kierownik techniczny hotelu, rozmawiał z paniami chyba z godzinę mówię ile pan chce mówie 7k netto, a ile panie mogą dać ? ...No mamy swoje widełki ale nie podamy.... po jakimś czasie aplikacja odrzucona..... nie wiem za ile oni tam pracują

Gdańsk - technik utrzymania nieruchomości - ogólnie stawki kręcą sie około 42-45 zł netto w przypadku B2B - kolejne ogłoszenie stawka 5000-7000 brutto

Jak patrzę na te zarobki to jestem w szoku jak za niskie stawki ludzię są w stanie pracować
  • 5
  • Odpowiedz
Jak patrzę na te zarobki to jestem w szoku jak za niskie stawki ludzię są w stanie pracować


@Tomek_Gda: po co aplikujesz do takich ogłoszeń?

ja tam nie mam z tym problemu, wchodzę na Glassdoor'a i widzę wszystko ładnie, pięknie ile zarabiają w firmie do której aplikuję, ale niestety jest różnica w czymś bardziej ambitnym typi MBB, czy mniej ambitnym jak big four, a od firmy XYZ, która jest Januszexem w
  • Odpowiedz
@Tomek_Gda: myślałem ostatnio o podobnym stanowisku tylko dlatego żeby zrezygnować z ciągłej jazdy po kraju, więc zdawałem sobie sprawę z tego że będę musiał zejść ze swoich stawek. zaproponowali mi 5200 netto na b2b albo 4300 netto na UOP. Wyszło że nie stać mnie na zmianę pracy.
  • Odpowiedz