Wpis z mikrobloga

Siedzę w pociągu do domu, przerwa w drzemce to akat napiszę. Jakoś dwa miesiące temu napisał do mnie @Heezy czy bym mu takiej jednej żaby nie wyhaftowała. A to fajna żaba była, więc głupio było się nie zgodzić. Trochę na nią poczekał, bo w między czasie byłam już dogadana na Golden retrievera I Pepe z wykrywaczem metali. Na szczęście nie miałam deadlinu, bo najpierw zły kolor marynarki dobrałam i jak już 2/3 zrobiłam to połowę tego musiałam spruć xD ale to tyle z przeszkód, bo w ten weekend miałam wyjazd i w sumie tak proforma napisałam do niego czy może nie mieszka w tym mieście, no bo jakie są szanse xD okazało się że trafiłam i była naszywka z odbiorem osobistym () wczoraj o 23 kończyłam nad cytrynówką i piątym kawałkiem szarlotki i dzisiaj koło południa dostarczyłam prawie pod dom. Mirek bardzo w porządku chłop, fajnie było zobaczyć, że komuś faktycznie podoba się to co robię, świetnie jest poznawać normalnych miłych wykopków. Zapraszam jeszcze na piwo w Poznaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#olzigla #haft #rekodzielo #pepe
voliereen - Siedzę w pociągu do domu, przerwa w drzemce to akat napiszę. Jakoś dwa mi...

źródło: 1000008798

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@voliereen: Szanowna Pani,
zwracam się z pokorną prośbą o przyjęcie zamówienia i wykonanie dla mnie podobnego dzieła.

Motywuję to zachwytem nad Pani twórczością oraz byciem dobrym mirkiem.

Wnioskuję o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

Z wyrazami szacunku
  • Odpowiedz