Wpis z mikrobloga

Od miesiąca już nie odpalam #diablo4, akurat trafiło się, że fanowski mod - #projectdiablo2 - odpalał nowy sezon

Pograłem sobie już dwa dni w nowym sezonie, i miesiąc w samego P2D pod koniec poprzedniego sezonu, i w porównaniu do diablo 4 to jest niebo a ziemia xD

- sprawny, działający system trade, nie opierający się na coinach czy goldzie, tylko stare dobre wymiany albo kupna za HR/materiały. O dziwo działa i można podglądać na ile inni wyceniają swoje fanty
- W porównaniu do oryginalnej dwójki - podrasowana grafika, odblokowane FPSy (ja gram na macu to max 100, ludzie normalnie wykręcają 300, ale od 60 w góre już czuć mega różnice). W tej wersji, od sezonu 9, także teksty w HD
- Masa poprawke QoL - w tym sezonie doszło blokowanie ekwipunku (zeby przypadkiem czegoś nie wyrzucić / sprzedać), ale też większe inventory, licznik DPS, stackowanie runek, materiałów, gemów
- Poprawiony balans postaci, praktycznie każdą klasą można sensownie grać (a nie tylko orb sorc i hammeradin xD)
- Nowy endgame - mapy ala PoE, możliwość "corruption" każdego itemu (dodaje statsy, i tak np. można dołożyć 6 socketów w unique broni), nowe bossy (Rathma, DClone) i wiele więcej

Jakby ktoś chciał pograć to mogę od zera pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyny minus: wymaga oryginalnego diablo 2. Z drugiej strony ogranicza to ilość boterów i pozwala dać faktycznego bana xD

https://www.projectdiablo2.com/
https://reddit.com/r/projectdiablo2

#diablo2 #diablo #gry
Rabusek - Od miesiąca już nie odpalam #diablo4, akurat trafiło się, że fanowski mod -...

źródło: CleanShot 2023-09-19 at 14.05.53

Pobierz
  • 17
a nie tylko orb sorc i hammeradin xD


@Rabusek: w d2r też można grać wieloma postaciami, nie tylko sorc (blizz nie orb lol) i hammer

i to że wymaga legacy d2, nie znaczy że to ogranicza ilość boterów, wręcz przeciwnie, bo boty już są gotowe, wystarczy je tylko aktualizować do aktualnej wersji moda
@Rabusek: mówisz zakazany, a widzę co chwilę oferty handlu za fg czy za real hajs, a co do nowego klucza do d2, to z tego co pamiętam, to kolega grał na piracie bez problemu, ja mam sporo oryginalnych kluczy z dawnych lat, więc nie chciało mi się testować pirata, ale fakt ja w to grałem już dawno, więc może coś zmienili, nie wiem, na pewno nie wrócę do legacy, nawet z
@Miecz12 no to fajna ta sprzedaż jak nie można kupić xd jakbyś gdzieś miał inva ro wyślij, mogę zapłacić w fg za inv i wysłać konto do weryfikacji, mam od 11 lat
@Rabusek: kupić można, ale nie każdy, co ja mam ci na to poradzić, to jest tak jak z priv torrentami, które mają dobrą renomę, ciężko się tam też dostać, ale jakoś ludzie używają i mają się dobrze...