Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma dylemat jaki zegarek kupić to polecam Galaxy Watcha 4/5/6.
Swojego kupiłem za 300zł na OLXie.
Zacznę od minusów :
- Bateria, ładować go trzeba codziennie
- Można go ładować tylko specjalną ładowarką - nie naładujecie go innym telefonem niż flagowcem Samsunga, wiec jak zapomnicie ładowarki jesteście w #!$%@? :D

Dobra to teraz plusy:
+ ma aktualizacje
+działa szybko
+ ma sklep, nie jak MiBand że macie 5 apek i spierdzielać :P
+ czujniki bardzo dobrze działają
+GPS z wysokomieściomierzem więc w górach wiecie na ilu metrach jesteście bez sięgania po telefon.
+ niezależny od telefonu - można zgrac na niego muzykę i sparować słuchawki BT. Idzeicie biegać bez telefonu! Nagracie sobie trasę i muzyki posłuchacie!
+ Smart Home - leżycie sobie na kanapie, telefon kajś obok i z zegarka zapalcie światła/gasicie!
+ Aplikacje czyli Np touchpad. Leci film z komputera, klawiatura bezprzewodowa na biurku to zegarkiem odpalacie apke i możecie sobie nacisnąć spacje/ miziajac po zegarku a'la touchpadem apke uruchomić/przenieść. Parę razy mi uratowało wieczór :D
+ Bardzo duża liczba tarcz i customizacji.
+Zdjęcie grupowe? Pewnie połóż telefon a na zegarku masz podgląd z aparatu by się fajnie ustawić!

Ogólnie jakby dołożyc więcej czujników i co ważniejsze by bateria z miesiąc trzymała. To nie wiem co jeszcze mogłoby się znaleźć w smartwatchu i dlaczego miałbym jeszcze kupić zwykły zegarek :D
#zegarki #smartwatch #galaxywatch
  • 8
@25802117: "Both Galaxy Watch 4 and the Watch 4 Classic only support WPC-based wireless charging, meaning you can't use any third-party Qi-certified chargers to wirelessly charge them. You can also use the reverse wireless charging feature on Samsung phones to charge them" :<
@niebadzogrem: O proszę... Cwaniaki. Dla mnie wadą nie do przeskoczenia i powodem dla którego ciągle używam 1 serii jest bateria. Spokojnie wyciągam 4 dni, jak mam mało powiadomień to dobijam do 5.
@25802117: Miałem Miband 4 działał z 3 tygodnie na 1 baterii ale mało mogłem zrobić na nim, mimo codziennego ładowania Galaxy Watcha 4 nadal bym go wybrał :P Ale rozumiem Twój punkt widzenia, mam kumpele co sobie kupiła smartwatcha co działa koło 50 dni :D
Pozdro Sylwia jak to czytasz :D
@nvmm: Tak z ~1h może 1.5h przed pracą/po pracy/przed spankiem zawsze się taki czas znajdzie :D
Łatwo się zdejmuje oipaskę i sie przyzwyczaiłem. Dopóki nie wyjdzie alternatywa która tydzień wyrtzyma nie zmieniam ;d