Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie z pełnym, czytelnym opisem, wyraźne zdjęcia całego zestawu - z bliska, z daleka, z kotem i bez. Myślałam że to wystarczy, że tak się robi.

Nie pomyślałam jednak, że wśród użytkowników są przecież ludzie z tą straszną chorobą, co nie pozwala im czytać literek.
Nie wolno im nawet zerkać na to, co może zobrazować treść, żeby nie spowodować zwary w klepisku XD

No naraziłam chłopa na niebezpieczeństwo, pewnie dlatego tak na mnie nakrzyczał, co nie?
Chyba dam mu swój numer i jak zadzwoni, to odpowiem na wszystkie pytania ()

#olx #allegro #bekazpodludzi #takbylo #heheszki #mojezdjecie #playstation #logikaniebieskichpaskow
Pobierz Ytarka - Ogłoszenie z pełnym, czytelnym opisem, wyraźne zdjęcia całego zestawu - z bl...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 195
@23kulpamens: ale jaka iluzja, o czym ty bredzisz? jeśli nie trolujesz z tym wykrzyknikiem to znaczy że po prostu nie znasz podstawowych zasad języka polskiego których uczą w podstawówce. ja na twoim miejscu bym się do tego raczej nie przyznawał a ty chyba jesteś jeszcze z tego dumny.

Jeszcze Twój nick xD


jaki portal i jego użytkownicy taki nick

ble ble ble zasad języka polskiego


@koniozwalacz: Znam, i to lepiej niż Ty, który nie zaczynasz zdania od dużej litery, a wykrzyknika się czepiasz. Zasady ortografii są dobrowolne. Kisnę z Was, Wy którzy myślicie że jesteście lepsi bo zmusili Was do stosowania jakichś zasad, a nawet grzecznościowo Ty z dużej litery nie potraficie napisać, śmiecie. Oto czym jesteście Wy i Wasze żale. Ogranijcie się. Z fartem mordeczki xD
nie zacynasz zdania od dużej litery, a wykrzyknika się czepiasz


@23kulpamens: a ty się czepiasz mojego nicku bo nie wiesz do czego się dosrać hipokryto ¯\(ツ)/¯ powszechnie się przyjęło że ludzie pisząc komentarze w necie raczej rzadko piszą używając notorycznie wielkich liter. od wczoraj masz internet?

Zasady ortografii są dobrowolne


dobra wymówka dla kogoś kto nie potrafi pisać po polsku bo ma dysleksję, dysgrafię i dysinteligencję ( ͡° ͜ʖ
chyba w ogóle nie jestem


@koniozwalacz: to przeczytaj jeszcze raz swoje wypowiedzi. Pomogę Ci, bo może jednak nie dasz rady. Raz piszesz że jak ktoś nie przestrzega zasad ortografii to jest debilem, a obok piszesz "powszechnie się przyjęło że ludzie pisząc komentarze w necie raczej rzadko piszą używając notorycznie wielkich liter.".

Chyba jednak jesteś, ale nie przejmuj się. Ortografia to tylko zbiór umów między ludzmi.