Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam okulary na rower z Ali już chyba trzeci rok i raczej nie chce innych - uvexy mi kompletnie nie siadły. Mam do nich wkładkę na szkła korekcyjne, wiecie gdzie mogę pod taką wkładkę dorobić szkła? Lokalnie, żaden optyk nawet nie był nawet zainteresowany, żeby na ten temat zerknąć. Szkła mam przepisane od okulisty.

#rower #aliexpress
  • 8
@vlodek2532: To fajnie, że masz te okulary z Ali już trzeci rok i są dla Ciebie wygodne.Możesz spróbować skonsultować się z innymi optykami lub poszukać specjalistów, którzy oferują takie usługi online. Warto przejrzeć dostępne opcje w sieci, bo być może znajdziesz rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania https://letmegooglethat.com/?q=szk%C5%82a+korekcyjne+na+zam%C3%B3wienie

Trzymaj się i udanych przejażdżek rowerem!
@ujdzie: mi pękły ze 3 takie oprawki dołączanych do okularów rockbrosa - trzeba się z nimi b. delikatnie obchodzić - ale dzięki temu mam 4 pary okularów rockbros ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tych czwartych oprawki jakieś wytrzymalsze, bo już długo je mam (ok. rok) i nie pękają! albo nauczyłem się je obsługiwać, albo chińczycy poprawili materiał. A szkła dorobiłem u pierwszego optyka do jakiego się udałem
@vlodek2532 nie każdy będzie chciał robić na "nie swoim" materialne :( musisz szukać.
@ujdzie to ja byłem. I wysłałeś mi wkładki :) kurzą się, bo przeprosiłem się z soczewkami :D
@pierwszyy mi od wyciągania wkładki do czyszczenia pękły okulary :D Chociaż trzeba przyznać że to był ich trzeci sezon.