Wpis z mikrobloga

Odnalazłem świętego grala dla wszystkich #przegryw , poradnik jak poderwać dziewczynę nawet będąc brzydkim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Autorem tego zacnego poradnika jest Ator z kanału wideoprezentacje. Ilość bluepillu w poradniku jest tak ogromna że cieżko to określić słowami. Przejdźmy do najważnijszych punktów tego dzieła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Musisz być zaradny (czyli PEWNY SIEBIE)
Cytat: "Kobiety zwracają uwagę na facetów zaradnych, którzy umieją sobie poradzić, facetów mądrych, inteligentnych, którzy mają szanse na dobrą pracę, na sukces życiowy bo gdzieś się tam z tyłu głowy mają że taki zaradny i SPOKOJNY FACET to będzie miał dobrą pracę i będzie się pilnował rodziny i będzie dobrym ojcem
2. Jak być pewnym siebie? Trzeba mieć poczucie własnej wartości, skąd się bierze poczucie własnej wartości? Trzeba to sobie uświadomić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cytat: "Jeśli jesteś typowym szarym myszkiem (przegryw) w pomiętej koszuli i nieuczesany, jeśli jestem geekiem matematycznym albo studiujesz na politechnice to wcale nie znaczy że jesteś gorszy BA jesteś lepszy dla dużej ilości kobiet niż taki wypacykowany goguś.
3. Nie możesz być nachalny, ma kolegę co jest przystojny ale nie może nikogo znaleźć na dłużej bo od razu mówi o dzieciach i ślubie. POWOLUTKU musisz się na początku z kobietą zaprzyjaźnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Nie chodź nie na podryw z bardziej ogarniętym kolegą bo wszystkie kobiety zwrócą uwagę na niego.
I tymi oto sposobami krzysiu zdobył dziewczynę (żonę) więc chyba działa? To że jak chłop zacytuje korwina na filmie to wpada mu żona ze ŚCIERĄ to już lepiej o tym nie wspominać to wcale niepodobne wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link do pięknego poradnika klik
#blackpill #heheszki #takaprawda #redpill #bluepill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #cuckold
pepe998 - Odnalazłem świętego grala dla wszystkich #przegryw , poradnik jak poderwać ...

źródło: comment_1616857901XxOKZGcPpHSIFS0TrVCtKY

Pobierz
  • 21
@HaSSaN nie
Po prostu mam permanentny, bo moje mi wypadły 10 lat temu
Przez jakieś 8 lat chodziłem bez
Wyglądałem strasznie
Ale akurat wtedy miałem babę ^^ i się jej podobałem
  • 1
wiecie, co jest zwalone? Sylwetkę mam jak u tych na górze. Mordę gorszą od tego drugiego po prawej na samym dole


@GoNpKNSsz: nom ten drugi to chad kwestia że mu sfotoszopowali włosy (a raczej ich brak), nawet dla chada brak włosów to over czasami
  • 0
Może nie umiem ocenić wyglądu, w końcu jestem facetem, ale jak dla mnie normalny niebrzydki chłop. Tyle że lysy.


@PorcelanowyLis: z włosami i brwiami (normalnymi) chłop byłby powiedzmy 5/10, bez tego no coż 3.5-4 niestety, główne wady to okrągła twarz, brak definicji tej ostrości rysów twarzy
pepe998 - >Może nie umiem ocenić wyglądu, w końcu jestem facetem, ale jak dla mnie no...

źródło: hq720

Pobierz
@GoNpKNSsz: Ale #!$%@? to jak to? Że niby od jakichś toksycznych oparów z pożaru podejrzewasz? To w sensie, miałeś sobie bujną czuprynę, wlazłeś w dym wyciągnąć psy i nagle co? #!$%@? włosy Ci wszystkie wypadły po kilku dniach? Czy to była raczej długotrwały proces, w sensie wypadały Ci włosy np przez rok albo dłużej?