Wpis z mikrobloga

@goferek: Klasyczek Orwellowski, wiadomo o co chodzi.

Jednak już #!$%@? od bycia rownym i rowniejszym to zastanówmy się jakiej idei przyświeca "Dzień bez samochodu". Główna ideą jest zmniejszenie zanieczyszczeń i poprawienie jakości powietrza, czyli generalnie tak wielbione bycie eko, prawda? Prawda.

Jednocześnie lobbowane są samochody elektryczne jako auta zeroemisyjne, ew niskoemisyjne. Jako te eko. Prawda? Prawda?

Lewacy uwielbiają bycie eko? Prawda? Prawda.

Widzę auto na zdjeciu ma zielone tablice. Co oznacza,
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: bo w krakowie nie ma innych kandydatow xD To jest problem tego miasta, jest zle, a perspektywy sa jeszcze gorsze. No chyba zeby wliczyc jakis partyjniackich pacholkow pokroju Sonika, ktory ma flage i ludziki z nia chodza w te i wewte jak sa wybory, albo pani Wassermann, ktora poza tym, ze jest z pisu, to obiecuje metro

  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY od zawsze i od dawna mówię. Ekologia to coś co musi wyjść od władzy i bogatych. Jeśli oni nic nie zrobią i nie będą pokazywać co i jak to ja będę miał w dupie ekologię. Jak politycy przestaną jeździć autami i latać, segregować wszystko itd i to samo bogaci to wtedy się zastanowię czy ja też mogę, bo jako biedniejszy jestem na gorszej pozycji mimo wszystko i jeśli będzie mnie to
  • Odpowiedz
@qusqui21: true- chyba w chinach było tak, że na urzędnika nikt nie chciał iść, bo to wstyd dla rodziny był, bo wszyscy wokół zarabiali lepsze pieniadze xd
Pamiętam jak moi znajomi się wkurzali na moje zdziwienie i hejt, że dyrektorzy urzędów pracy jeżdżą jakimiś nowymi suvami. Kuźwa ci ludzie powinni swoimi własnymi, starymi gratami jeździć za minimalną xd przecież jego pozycja nie jest w ogóle nikomu potrzebna. Tak jakbym ja miał
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY

@goferek a ludzie nadal myślą że te zakazy są dla naszego dobra


Tytanowa logika xD ktoś coś zrobił, więc cała idea poparta dowodami i latami badań nie ma sensu xD ten kto zmarnował zasoby ma tę ideę w dupie, czyli jest jednym z was, a to że ma polityczną pozycję, nie znaczy, że jest jakimś reprezentantem naukowców xD
  • Odpowiedz
  • 0
@goferek dla tego uważam że politycy to #!$%@? i złodzieje a w dodatku hipokryci! pluje na ich sct należy z tym chorym wymysłem walczyć!
  • Odpowiedz