Wpis z mikrobloga

@DorodnyTucznik: u mnie w miescie wyglada to tak samo, chociaz na pewno jeszcze troche ludzi dojdzie, ale jak zawsze szedlem na jakas glosna premiere, to juz dzien/dwa przed bylo po kilkadziesiat miejsc zarezerwowanych, takze cieszy taki widok
@kinasato lol ale ja nie wątpię ze ta sala będzie o 19 pełna. Raczej mam na myśli to że jak już ten film obejrzą wszyscy fani posłów biegających z siatkami pod granica (a w brew pozorom nie jest ich tak duzo) to przeciętny odbiorca się nim z wiadomych powodów nie zainteresuje. Nie będzie to film pokroju „Drogówka” czy „Dzień Świra”.
@DorodnyTucznik: jezu ile można #!$%@?ć o tym filmie. #!$%@? a najwięcej od buldupców, że powstał film, który się komuś nie podoba. Ja #!$%@?ę ja mam w dupie ten film a muszę czytać o nim głownie na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
@DorodnyTucznik: Ja jeszcze rano sprawdzałem w Heliosie w swoim mieście, na 3 duże sale było zarezerwowane po 4-12 miejsc. Sprawdzałem przed chwilą i seans z 17 jest przeniesiony do mniejszej sali i nadal jest tylko kilka miejsc a na 19 jest 14 miejsc.

Pani Holland będzie jeszcze dopłacać kinom za granie tego gniota.( ͡° ͜ʖ ͡°)