Wpis z mikrobloga

Tak pozmieniali te mapy że trzeba się na nowo wszystkich miejscówek uczyć xD. Jak oceniacie zmiany? Jak dla mnie mapki są dużo gorsze teraz mimo że spawny lepiej chronione. Jeszcze nawalili wszędzie tych drzew to całkowicie się wszystko zmieniło

#warthunder
  • 9
Jak dla mnie mapki są dużo gorsze


@zielonykszak: Jeszcze bardziej je pomniejszyli, żeby dzieci narzekające na za długą jazdę mogły do siebie pruć po 20 sekundach od startu gry, czy co? Ja już tą grę rzuciłem w #!$%@? parę miesięcy temu, po tym jak mi wystarczająco mocno dali do zrozumienia, że taka jest w niej przyszłość całej rozrywki.
Que? :D Zmiany in plus.


@Vasek: Jakie dokładniej były zmiany? Czy mapy skurczyli do jeszcze bardziej, komicznie małych rozmiarów, zawalając je przy okazji czerwonymi polami?
Nie. Zalesili sporo map, usunęli campspoty, zmienili pagórkowatość itd.


@Vasek: Czyli rozmiary zostały tak samo śmiesznie mały, i nie zaczęli odkręcać tego jak je wcześniej przycięli?
@zielonykszak: Ja mam za to wrażenie że bitwy już od 6.0 wyglądają jak top tier, ponad połowa twojej drużyny zdechnie zanim się dotoczysz ciężkim czołgiem albo nie pojedziesz do przodu i wyjdzie po jednej desce, max asyście.