Wpis z mikrobloga

@Ola_Flubaszenko: Przesadzasz - Karolina przy fałszywcach jak Sroch, Grycanka czy Srochowa uszatka to jedyna osobowość wyróżniająca sie jakimś charakerem - nie musi odpowiadać co mówi, ale przekazuje treści jak uważa i nieźle czyta ludzi. Ma potencjał do bycia dobrym graczem z punktu widzenia HP jako gry, a nie tylko jednym z wielu uczestników bez jaj, bez charakteru, bez jakiejkolwiek charyzmy czy poglądów.
@kipman1: nie przesadzam, zapewniam.
Poza tym to, że ktoś ma charakter to nie znaczy, że nie jest fałszywcem. A ona nawet nie ma psychy na dobrego gracza, bo prawie się popłakała po tym, jak ktoś powiedział, że rządzi Marvinem. Taki z niej gracz jak z kaczuszki, czyli żaden.
@Ola_Flubaszenko: mnie najbardziej kłuje jej wyparcie - prawda jest taka ze manipuluje Marvinem który ma od niej słabszy charakter (co nie wiąże się z byciem niedojrzałym bo jest o wiele dojrzalszy od niej), a jak usłyszy trafne stwierdzenia na swój temat m.in na pandorze to dostaje szału. To nie jest normalne jak np Justyna nie chciała być brana przez Marvina na ręce bo boi sie tej patuski i mówi „ona mnie
@Ola_Flubaszenko: z dziewczyn które są aktualnie w hotelu nie masz innej z mocniejszym charakterem, nie masz też innych dziewczyn które wywołują "strach", a także nie masz ani jednej dziewczyny która w bezpośredniej konfrontacji powie co myśli. Z punktu widzenia gry nie miała wyjścia aby po pandorze przegadać w eiloma osobami temat i dobrze zrobiła bo wyszło kilka sprw na wierzch na jej korzyść bo scalila kilku bliższych uczestników przy sobie. Oczywiście
@sesame0il: Ja to widzę tak, że Marvin akceptuje to jak zachowuje sie Karolina, bo zależy mu na niej. Pokazuje jej, że jest przy niej i nie zrezygnuje z niej, bo popełni jakiś błąd/źle zareaguje. Jednocześnie, pokazuje jej granice zachowania. Dzięki temu, że okazuje jej wsparcie i cierpliwość ona coraz bardziej otwiera się na niego. Narzeka na niego, ale jak ktoś przesadza i mówi o nim źle (vide Krzysiur który nazwał go
@kipman1: Karolinę tez można nazwać fałszywcem z wielu względów, chociażby jej opis Sabiny i tori po czym wskazanie tori jako najbardziej zaufanej, albo granie kolezanki Łucji aby potem mówić o niej ze co chwila coś #!$%@? i same negatywy, z wieloma uczestnikami wystąpiła taka sytuacja grania koleżanki aby potem obrobic dupe i ponarzekać na swoja korzyść, nie wspominając już o największym fałszu jaki stosuje wobec swojego partnera - ma go za
@kipman1: widzisz a dla mnie Karolina akurat jest najbardziej toksyczna dla swojego hotelowego partnera i lubiła też na niego ponadawać grupie. Nie krytukuje jej tylko dlatego, bo wiem skąd się to bierze ale jeżeli chodzi o zachowanie to sorry ale nie ma co zakrzywiać rzeczywistości :D To jak reagują na nią inni tez o czymś świadczy i pewnie sporo materiału nam nawet nie pokazali, żeby nie dowalać jej hejtem.
@kipman1: wybacz, ale nie mam zamiaru ekscytować się takim byle czym, bo dziewczyny w tym sezonie są nijakie według ciebie. Możesz mi napisać jeszcze 5 takich komentarzy, ale po prostu mam swoje zdanie i jak widać nie tylko ja.
A jakby taka z niej była graczka to by nie machała ozorem na lewo i prawo jak to ludzie są #!$%@? przy osobach, którym nie ufa. Także IMO mocna nadinterpretacja jej możliwości
@Karynka2_0: dokładnie! Też mam wrażenie, że ją chronią, bo nawet nie pokazali wcześniej tego fragmentu jak Karolina wyzywa wszystkie dziewczyny w monologu do Kornelii.
Dodatkowo jeśli byłaby graczem to nie kopalaby Marvina na forum. Przykład Gracza to Gjacz, który miał problemy z Julka, ale robił dobra minę do złej gry i wyjaśniał sprawy z nią.
@sesame0il: No i jej wolno flirtować z innymi ale Marvina chce trzymać krótko ;) Niejednokrotnie wzbudzała też w nim poczucie winy a chłop nic nie zrobił. Albo miał coś zrobić, bo laska ma zbyt wysokie oczekiwania względem rzeczywistości. Tylko ona sprawia wrażenie jakby kompletnie nie zdawała sobie sprawy, że swoim zachowaniem może krzywdzić drugą osobę i sama niszczy związek, w którym jest. Np zarzut o manipulacje mógł być równie dobrze od
@rekinado: w 100% się zgazdam, nic dodać nic ujać.

@sesame0il zauważ że wrzucasz wszystkie sytuacje do jednego worka - pomimo cięzkiego początku z Łucją to na koniec mogły ze sobą rozmawiać. Co do Mongolki to źle na jej temat mówiła w pierwszym tygodniu gdy jeszcze była Szambina, której prosto w oczy powiedziała że ma obiekcje do niej. Trzeba brać perspektywę czasową i odzielać czyjeś zdanie na temat jakiejś osoby z pierwszych
@kipman1: sorry, ale trochę skislam bo jesteś od pierwszego komentarza chamski XDD ktoś się z tobą nie zgadza = nie rozumie zachowania, a ty oczywiście wszystko rozumiesz. Już od początku zamiast powiedzieć własne zdanie narzucasz je innym. Nie jesteś nieomylny, a wręcz przeciwnie z tego co kojarzę, więc nie traktuj nas (osob przeciwnych Malu) tak z góry, bo to jest tag na wykopie a nie poważny biznes XDD
@Ola_Flubaszenko: a gdzie ja coś chamskiego napisałem? Przesadzasz moim zdaniem. HP to gra reality i rozrywka - bawmy się :))) Ja mam w ztym sezonem taki problem że Łucja której kibicowałem odpadła i nie mam jakichś bardziej ulubionych uczestników, a mam za to uczestników których mniej lubię jak np. Sroch czy Grycanka. Jeśli mam odmienne zdanie to tak uważam - nie musisz tego traktowac jak atak - to forum dyskusyjne, zatem