Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy znajdą jakiegoś frajera. Już lepiej w tym czasie pisać projekt do szuflady, albo coś z potencjałem na przyniesienie dochodów z subskrypcji.
  • Odpowiedz
@ziomallox: xDDDDDDDD
Ile projektów z potencjałem masz za sobą i ile zarabiasz na subskrypcji?
Weź nie #!$%@? bo ktoś jeszcze w to uwierzy, że w miesiąc napisze projekt z potencjałem i będzie zarabiać, a no i że nauczy się więcej niż przy produkcyjnym projekcie. Dobra odklejka.
Teraz junior nie ma łatwo, tutaj jest 100% zdalnie, a takie doświadczenie może być kluczowe przy dostaniu pierwszej pracy, a nawet może jest możliwość że
  • Odpowiedz
@Boh-un: Właśnie pokazujesz swój bieda mental. Dobry junior z portfolia innym niż weather app i todolist ma łatwo, wystarczy się wyróżnić czymkolwiek, choćby bardziej ambitnym projektem, kontrybucją do open-source, czy własnym projektem, który zwraca choćby koszty chmury, czy vpsa. I na pewno to będzie lepsze niż jak potencjalny następny pracodawca dojdzie do tego, że ogłoszenie firmy w której pracował kandydat oferowało zawrotne 1k brutto xD
  • Odpowiedz
  • 2
@ziomallox: pracodawca spojrzy w CV i zobaczy, że odbył staż w takiej i takiej firmie a do jego obowiązków należało to i to w takiej technologii. Nie będzie pytał ani drążył ile tam zarabiał.
  • Odpowiedz