Wpis z mikrobloga

jesteście opłacani przez KO czy liczycie na łatwy zysk od fanatyków antyPiSu?


@pwone: @dcom Przecież tu nie ma słowa o tym na kogo głosować. Same bezsprzeczne fakty. PiS to zło, które należy odsunąć od władzy jak najszybciej, a nagłaśnianie ich afer stoi w interesie Polski i Polaków.
  • Odpowiedz
jesteście opłacani przez KO czy liczycie na łatwy zysk od fanatyków antyPiSu?


@pwone: wątpię, że to są ludzie opłacani przez KO, skoro samo KO przyczyniło się w znaczącym stopniu do niektórych problemów poruszonych w spocie, jak choćby do inflacji i drożyzny, które były wywołane działaniami tzw. antypandemicznymi (dodruk, tarcze, dodatki).

O pegazusie zapomnieliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Widac: +afera wizowa, +kary z UE za turów, +afera
  • Odpowiedz
@pwone: Nie jesteśmy opłacani przez nikogo, na wykopie znajdziesz fotkę z czasów jak tworzyłem stronę, nawet ludzie z wykopu mi dali pomysły na niektóre rzeczy. Ogólnie jest też strona aferypo.pl którą też wrzucimy jak będzie gotowa
  • Odpowiedz
@dr3vil: 100% racji, wszystko zrobiłem tak, że na każde twierdzenie jest w filmie link potwierdzający. A na stronie i FB nigdy nie było chwalenia żadnej partii. Tylko rzeczy o PiS-ie, jak sama nazwa strony wskazuje.
  • Odpowiedz
@ugotowany_kamien: Ile zbierzemy, tyle pójdzie na spoty, czy to będzie 5 tysięcy czy 100. Chociaż sam spot kosztował prawie 3 tysiące a ponad tysiąc planuję wydać od siebie na reklamę i trochę szkoda by było gdyby zginął w czeluściach Internetu z powodu braku pieniędzy na reklamę
  • Odpowiedz