Wpis z mikrobloga

Niezły smród się robi wokół HRE Investments czy tam HREIT. Ludzie którzy nie doczekali się oddania kluczy do budowanych przez nich mieszkań organizują się na grupkach FB by walczyć o swoje prawa, ale prawnicy wynajęci przez HREIT infiltrują te grupki i grożą ludziom pozwami by ich zastraszyć. Poprzednia grupka została ściągnięta z FB bo widocznie ktoś się przestraszył, ale powstała nowa którą widocznie też próbują ściągnąć.

Wygląda na to, że HREIT próbuje usilnie wyciszyć sprawę zanim się rozniesie w eterze że są problemy, ale widocznie mleko już się rozlało.

Takie działania należy nagłaśniać, gdyż nie dosyć że gro ludzi zostało poszkodowanych i płacą raty za coś co im obiecano, to jeszcze hieny prawnicze serwują im dodatkowy stres.

#nieruchomosci #inwestycje #finanse #ekonomia #kredythipoteczny #kredyt2procent
mookie - Niezły smród się robi wokół HRE Investments czy tam HREIT. Ludzie którzy nie...

źródło: hre_investments_nie_oddaje_mieszkan

Pobierz
  • 29
@mookie jest planowana inwestycja tej samej firmy, rozważałem ją a po otrzymaniu oferty i prześwietleniu tego "dewelopera" finalnie zrezygnowałem. Miła pani po pytaniu dlaczego i odpowiedzi jej co znalazłem w interciecie powiedziała mi, że to są "problemy innych spółek związanych z deweloperem i nie mają one wpływu na przedmiotową inwestycje". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mickpl: nie jest to takie głupie jedna osoba która będzie siedzieć cicho to kratki tysięcy złoty . Karynka zatrudnio przez kancelarie to 4-6 k miesięcznie. Generalnie 5-10 lat jej pracy. Wystarczy ze uda się raz to zwróci się z nawiązką.
@mookie: Poważne firmy gdy chcą zebrać kasę z obligacji to robią emisję i opychają je jakimś instytucjonalnym. A HRE? Naganiają ludzi na swoje inwestycje przez doradców, którzy nawet nie umieją wytłumaczyć kluczowych parametrów ryzyka. A na dowód że emisja jest spoko wysyłają jakieś kolorowe prezentacje o rynku mieszkaniowym. Niech giną.