Wpis z mikrobloga

Beka z ludzi co kupują preordery, 3 lata temu Badoski i ekipa nasrali na wszystkich fanów, wypuszczając niedorobione gówno którego nigdy nie naprawili mimo obietnic, szajs z krótka fabułą, cenzurowali recenzje redakcji które dostały grę przed premierą a dzisiaj ludzie od tej samej firmy kupują preorder dodatku xD I jeszcze po premierze Cyberpunka Badoski i ekipa wielkie zdziwenie o co chodzi i kłamanie przed kamerą, że problem dotyczy tylko konsol i robienie z graczy debili xD

Wy jesteście jacyś nierozwinięci czy co? Nie możecie się powstrzymać żeby kupić 2-3 dni po premierze jak już będą rzetelne recenzje i gameplaye w internecie? Jak jakieś rozwydrzone dzieciaki które muszą mieć już teraz zabawkę i będą darły pindę na cały sklep jak mama nie kupi zabawki xD Ludzie to tylko gra, nie ma znaczenia czy zagracie 26 września czy 28 września. Nawet w dniu premiery sobie kupcie, bo pierwsze opinie pojawiają się już po 5-6 godzinach od premiery i nawet to będzie lepsze niż kupowanie nie wiadomo czego.

Kupujecie coś nie wiadomo jakiej jakości, od producenta który jest oszustem i kłamcą, niszczycie cały rynek gier wideo i zachęcacie twórców do kontynuowania praktyk antykonsumenckich.
Twórcy mają was w dupie, mają w dupie czy produkt który dostarczą będzie dobry, bo nie ponoszą odpowiedzialności, wiedząc, że psychofani za 3 lata zapomną i znowu kupią preordery.

Uj z pieniędzmi które stracicie w razie gdyby okazało się, ze dodatek będzie do dupy. Nic mnie wasze pieniądze nie interesują, ale wy przez swoje zachowanie jesteście szkodliwi dla siebie i społeczeństwa.

#cyberpunk2077

KonwersatorZabytkow - Beka z ludzi co kupują preordery, 3 lata temu Badoski i ekipa n...

źródło: obraz_2023-09-20_041651232

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
Ale kisnę z takiego rantu oskarżycieli i obrońców xD

Ale w sumie jechanie po nowych grach za cokolwiek, podczas gdy (wiadomo) Gothic to najlepsza gra. Sam uwielbiam część fabularną, ale ile tam bugów było i jakie mechaniki (w dobie dużo lepszych rozwiązań) to głowa mała.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Nie moge sie doczekac az gry w dniu premiery będą natychmiast crashować przy włączeniu a "ludzie" tacy jak ty będą dalej je kupować i je bronić "to tylko 100 zł XDDDD" bo zobaczyłeś trailer stworzony przez dział marketingu który całkowicie wyłączył twoje myślenie.
  • Odpowiedz
@xfin: Która gra miała niby lepsze mechaniki od Gothica? W zasadzie to jest to głupie pytanie, bo praktycznie żadna gra nie chciała zrobić tego, co Gothic, więc mechaniki będą inne, ale wciąż, nie kojarzę żadnych mechanik które mogłyby być "oczywiście lepsze"(w 2. części).
  • Odpowiedz
@donaldJretard należę do grupy osób o której pisałem. Nie jestem graczem, gram i raczej nie wyobrażam sobie nie mieć konsoli/pc, ale gram is czasu do czasu. CP mi się podobał od początku - no dobry marketing mieli, grę przeszedłem było spoko i kupię dlc, ale właśnie zacząłem AC Valhalla więc nie wiem czy wrócę na dniach do CP, przejdę na nowo + dlc czy kupię później, ale kupię bo mam gdzieś opinie.
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow co do CP to się nie zgadzam. Sam grałem na premiere na biednym kompie i bawiłem się wyśmienicie (raz auto mi wjechało do budynku, ale to tam nic). Jednak co do reszty 100% zgody. Preordery niestety niszczą gamedev dając zarobić obietnicom, a nie produktom (Todd Howard lubi to)
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow ja już nie mam pytań do środowiska graczy czyli największych debili świata, ta gówniana gra, w której przez 3 lata nie poprawili NICZEGO poza tym że nie wywala się do pulpitu ma teraz zajebiste oceny xD nie opłaca się wypuszczać dobrych gier bo ich stworzenie kosztuje więcej, a #!$%@? gierki napisane na kolanie sprzedadzą się równie Dobrze
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: Ja tam wyrwałem Cyberbrzdonka za stówę w okolicach 20 grudnia, jak ceny spadły na łeb na szyję, bo gra okazała się być #!$%@?. Co najlepsze, w gratisie i tak dostałem wirtualne plakaty i soundtrack, czyli rzeczy które bodajże miały być dodawane wyłącznie do preorderów.
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: Ludzie są głupi, a największe studia są teraz zarządzane przez najbardziej krwiożerczych kapitalistów jakich na ten świat wysrano. Więc się wykorzystuje to, stosuje coraz bardziej chamskie sztuczki i metody, wypuszcza gierkę w fazie beta, napędza hype zatrudniając normickich celebrytów i aktorów do promocji itp.

Starfield na przykład wyleszczył ludzi na dodatkowe 150 zł tylko za to, że pozwolił im zagrać dosłownie kilka dni wcześniej. Przecież za tyle to ja z
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: Ja i tak kupuję najwcześniej pół roku po premierze, czasem nawet później. I tylko w obniżonej cenie. Nie widzę żadnego sensu kupowania przed premierą czy kilka dni po skoro i tak gra będzie miała dużo bugów, a z czasem pojawią się jakieś ulepszenia, a gra jest "wypolerowana".
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: ludzie kupują sprzęty Apple'a, mimo ich antykonsumenckich, anty-naprawczych oraz nieetycznych praktyk, a chciałbyś, żeby głosowali portfelami odnośnie czegoś, co kosztuje ułamek ich wypłaty?
  • Odpowiedz
Właściwie masz rację, ale po co te pociski po niedorozwinięciach itd?

Serio nie da się już nigdzie rozmawiać z ludźmi inaczej?

@donaldJretard

No spora część mechaniki Gothica była prosta i nudna jak wuj. Machałeś mieczem i tyle, jeden wymagał 10 siły i 5 zręczności a drugi pierdyliona nie wiedzieć czemu i różniły się obrażeniami kilkukrotnie i wsio.
  • Odpowiedz