Wpis z mikrobloga

  • 1
@Kiedys_Mialem_Fejm: recenzja Starfielda są #!$%@? warte i większość ominęła sporo wad. Spędziłem w tej grze 150 godzin i cały czas się łudziłem, że zmienię o niej zdanie, ale to jest niestety zwykły średniak, w którego obecnie nie da się grać bez modów (ten FOV 80 to porażka).
  • Odpowiedz
Spędziłem w tej grze 150 godzin i cały czas się łudziłem


@Wormditt: z jednej strony Cię podziwiam z drugiej zaś współczuję, ja po ~10h wymiękłem, ot to samo co zawsze od nich tylko w innym otoczeniu
  • Odpowiedz
@Wormditt: to typowe dla wykopków mi się nie podoba to muszę o tym pisać i nikt nie może mieć innej opini albo jak sam napisałeś to kim ty jesteś by mi mówić. inni się cieszą tą grą i nie mają bólu dupy, że ktoś ma inną opinie. Jak się nie lubi gier bethesdy to się tej nie polubi i tyle. Jedyne co masz to zmarnowany czas a jak ci się nie
  • Odpowiedz
  • 0
Jak się nie lubi gier bethesdy to się tej nie polubi i tyle.


@przegro_pisarz: Ale ja uwielbiam gry Bethesdy. I co teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio oczekiwałeś cutscenek, animacji i realistycznej narracji?


@przegro_pisarz: Mamy 2023 rok. Jeszcze jakby to był poziom opisów jak w Planescape Torment, a to pojawia się po prostu w jednym momencie głównej misji i wygląda tak jakby nie mieli czasu albo
  • Odpowiedz
  • 0
@Dajzel: o, rzeczywiście, kompletnie o tym zapomniałem. Tylko jakby nie patrzeć nawet w tym starym FO4 są jakieś dodatkowe opcje XD W F:NV też chyba podobnie było z naprawą ED-E

@Larsberg swoją drogą to podczas zdobywania mocy jest chyba jedyna cutscenka z trzeciej osoby w historii gier bethesdy XD 3 sekundowa ale jednak.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wormditt @biskup2k Daje to taki Vibe jak z gier tekstowych typu zork ale wiadomo że poszli na łatwiznę. Co lepsze to to samo widziałem choćby w new Vegas. "Naprawiłeś generator i podłączyłeś kabel do terminala" i powiadomienie usunięto złom z ekwipunku. Najlepsze jest to że można się cofnąć do Fallouta 3 i zobaczyć podobne animacje i rozwiązania. Już nie mówiąc o cofaniu się do starych elder scrollsów. Ale zostawimy ten silnik bo
  • Odpowiedz