Wpis z mikrobloga

  • 3
@aarahon: faktycznie, chyba powinnam przemyśleć tę opcję xD

@NaczelnyAgnostyk: no, chociaż tyle. W torbie rowerowej, który stoi pod domem na chodniku mam płaszcz przeciwdeszczowy, więc przynajmniej jestem ubezpieczona na tę opcję;)

@Hissis: kiedy ja miałam zrobić dziś obiad zanim chłop wróci z kołchozu, a tak to lipa(°° No, ale masz rację, trzeba widzieć w tym jakieś pozytywy. Tylko mogłoby
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: powiesz chłopu, że korzystasz z ostatnich dni pogody dlatego na piknik się wybrałaś, bo nie wiadomo czy to nie ostatnia okazja i nie będzie przecież awantury robił jak raz obiadu nie zje
z fartem
  • Odpowiedz
  • 8
@Mtsen: tylko demo, a już mi się nie podoba! Chyba jak się najem, to zostawię te zakupy pod domem i pójdę się przejść. Zostało mi 16% baterii, może powinnam podać Wam blika, żebyście mogli mnie wesprzeć? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@3wolny: nie mamy dzwonka, tylko sąsiadka z dołu i sąsiad z góry mają, dzwoniłam, nie ma ich, a kolegi nie obudziło mimo, że ten sąsiadki jest bardzo głośny. Dzwonię co chwila i dzwonkami do sąsiadów i na telefon i na messenger. Zero odzewu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
Dobra, to jest mój pierwszy dzień bezdomności, jeszcze nie idę na łatwiznę i nie będę żebrać o bliki dla mnie, idę do parku na słoneczko, bo zimno tak siedzieć w cieniu. Napiszę koledze, gdzie będę, gdyby mi się telefon rozładował, żeby mógł mnie uratować. Będę Was informować, jak wygląda życie bezdomnej, która była kiedyś królową! (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 72
@Vegasik69: życzenie się właśnie spełniło, kolega się obudził!

@CrimsonMiras: czemu? Współlokator to współlokator, nie ma chyba wydźwięku pejoratywnego...

Dziękuję wszystkim, że byliście ze mną w tak ważnej części mojego życia! Wszystko się już ułożyło, mam nadzieję, że już nigdy nie zapomnę kluczy z domu!
  • Odpowiedz
  • 1
@octopussy8: Holandia, ale mam wujka w Polsce, który ma takie zatrzaskowe drzwi w domku jednorodzinnym. Tak, musiał się kiedyś do niego włamać, bo nie wziął kluczy jak wychodził "na chwilę" XD Niby wiem, że mam takie drzwi, niby zawsze sprawdzam czy wzięłam klucze , ale dziś tak jakoś wyszło xD
  • Odpowiedz