Wpis z mikrobloga

#bydgoszcz W brombergu z dnia na dzień robi się mega niebezpiecznie. Wczoraj jedno zabójstwo na kładce (wiślana) i cisza ze strony p0licji, a potem jeszcze jakiś najazd za nożownikiem w innym miejscu i kto wie czy wczoraj przypadkiem nie zostały zabite 2 osoby w podobny sposób. Lata 90-te wracają. Trzymajta się w tym Bydgoszczu. Przeraża, że zero komunikatów ze strony policji, a na marnych grupach na fb latają zdjęcia i mimo to nadal cisza taka, że aż dziennikarzyny pytają o zapożyczenie zrobionych zdjęć przez przypadkowych ludzi ¯\(ツ)/¯
  • 9
@ZuluScout: Z wislanej to bylo "rzekomo" pobicie, a co do zdania, że robi się mega niebezpiecznie #!$%@? prawda, cały czas jest tak samo, tylko coraz więcej się pisze o tym. W takiej małej Brzozie pod Bydgoszczą ile sie #!$%@?ło i #!$%@? dalej przez ostatnie lata, a co dopiero w takim mieście jak Bydgoszcz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ZuluScout: Widziałem tylko zdj krwi i wzmianki o tym, że pobicie. Dlatego też napisałem, że rzekomo, #!$%@? wie co się #!$%@? jakiś czas temu przecież typa z siekierą na rynku gonili co utopił się na młnyskiej czy gdzieś tam
@ZuluScout: Nawet mnie to nie dziwi, że siedzą cicho w takich sytuacjach, albo wstawiają zdjęcia z kamer jak ktoś coś ukradnie ze sklepu gdzie widać totalnie twarz i proszą ludzi o pomoc, a jak chłopak zajara jointa to odrazu umieją z kamer go złapać mimo, że był w kapturze ( ͡º ͜ʖ͡º)