Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #milosc #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #zalesie

Ehh mam 23 lata a nie potrafie sobie znaleść kobiety. Brakuje mi kogoś bliskiego czuje ,że straciłem szanse.Nie mam nawet żadnej koleżanki.
Same meskie znajomych. Zyjąc w 60 tysiecznym miescie ,nie ma nawet szans kogos poznac.Tutaj nie ma miejsc dla młodych ludzi.

A strałem sie ,wyszedłem z depresji spowodowanej rozwodem oraz smiercią mojej mamy.
Znalazłem nową prace ,zacząłem ćwiczyć.
Trzymam diete aby zdrowo przytyć i nie być szczupłym.
Zmieniłem styl i fryzure na lepsze.
I chociaż stałem sie ładną skorupą.
To w środku nadal jestem zepsuty.
Ciagle czuje pustke i samotność.I najgorsze jest to ,że nie wiem jak to zmienić
Został mi sie tylko starszy brat i grupa znajomych ()

Nie studiuje ,mam zdalną prace a koledzy nie mają żadnych wolnych koleżanek.
Nie wiem co dalej robić w zyciu.
Z szukaniem kboiety jest jak z szukaniem roboty. A ja nawet nie wiem gdzie szukać w mieście w którym nie ma kobiet.
  • 9
  • Odpowiedz
@atteint: Wiekszość kobiet w moim wieku ,które znam wyjechała.A na mieście to widze albo kobiety plus 35 albo małolaty 16 lat.Przedział wiekowy 18-35 jest nikły a im bliżej 20 tym liczba sie zmniejsza.Ogólnie moje miasto to miasto emerytów i każdy ,kto może ucieka. Ja niestety nie moge ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@DWKOR: Miasta nie chce za bardzo podawac ,bo byc może którys z moich znajomych mmógby sie domyślić. A niektórzy przegladają wykpa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takich miast w Pl są setki wymarłe ,szare ,pozostałości po okresie prosperacji w PRL gdzie połowa ludzi robiła w hucie a druga połowa w kopalni .
  • Odpowiedz