Wpis z mikrobloga

@KjatanSveisson Mam 2
Al Haramain Amber Oud Rouge - dla mnie absolutnie najlepsza pochodna BR540 z jeszcze lepszymi parametrami - zrobiłem zapasy w dobrej cenie po pierwszych informacjach o wycofaniu
Missoni Parfum Pour Homme - mój signature, kupiłem na wypadek wycofania lub reformulacji i chyba rzeczywiście go już wycofują bo ceny wystrzeliły
@KjatanSveisson: jedyne zdublowane flakony jakie mam, to Hechter Caractere, Prada Amber i Pierre Cardin Choc. Prady już nie ma, więc wziąłem póki była tania (ale wychodzi na to, że na odlewkach perfum dostałem jakiś starszy wypust, bo próbka podobała mi się dużo bardziej niż moje flakony) a reszta to drobnica. Tak czy siak, nie wiem kiedy ja to wszystko wypsikam.
@KjatanSveisson: Profumo zamknięte 75, 125, 180 + dwie napoczęte 75ml (świeży i 2017). Cześć kupiona przed oficjalnym wycofaniem, część po, jak mi się kiedyś znudzi to będę sprzedawał. Do tego zapasowy Bois Imperial jakby mieli go wykastrować, zapewne przy jakiejś okazji dokupie jeszcze jeden w razie czego. Mam 20 różnych zapachów i już nie wiem czasem czego użyć, więc lekkie zapasy najbardziej lubianych zrobione. Patrząc po tempie zużywania to pewnie do