Wpis z mikrobloga

@Latarenko: oni walczą za nas wszystkich dlatego mogą od czasu do czasu nam wepchnąć jakieś gówno w papierku którego nie chcemy za grube miliony dolarów albo euro
co w tym dziwnego, normalne relacje sąsiedzkie
z fartem
@kawior2007: to akurat chyba logiczne że czym więcej ludzi/sprzętu zużyją na Ukrainie tym mniej sił i chęci będą mieli przeć na zachód.

Gdyby w 2022 zajęli całą Ukrainę bez walki, przybliżyłoby to ich parcie na zachód.

Opór Ukraińców taki atak oddala lub w ogólę przekreśla.

Szczególnie że przykład donbabwę i ługandy dobitnie pokazuje że kacapy wykorzystują ludność wchłoniętych terenów jako mięso armatnie.
@jajcek: na konfe nigdy nie zagłosuje i Ukrainę trzeba wspierać. Ale pomagać to trzeba mądrze. Takie właśnie pojęcie macie, co z naszymi rolnikami w momencie kiedy importujesz dużo tańsze zboże i w dużej ilości w momencie kiedy rolnicy sprzedają do skupów zboże. Przeciez to położy polskie rolnictwo. Mało było afer ze zbożem technicznym? Już zapomnieli co??
Jakim prawem rząd ma niszczyć polskich rolników? I tak ledwo zipią.
Zaczyna mnie już #!$%@?
@Latarenko dla prawaków polityka jest czarna albo biała, nie rozumieją że między państwami istnieje gęsta sieć interesów i zależności i nie we wszystkim muszą się zgadzać. Przykro mi że zburzyłem Twój cukierkowy świat.