Wpis z mikrobloga

@Nordri: bo nie widzę odznaczenia na profilu, ale chyba w ogóle je zlikwidowali.

Tak czy siak gratuluję, ksiązkowy przykład syndromu sztokholmskiego 8)
  • Odpowiedz
  • 1
Tak czy siak gratuluję, ksiązkowy przykład syndromu sztokholmskiego 8)


@Plinius: Tak, chyba masz rację. Chociaż nie powiem, po zmianie na wykop 3.0 trochę wymiękłam i dłuugo nie byłam w stanie tu wchodzić.
Dalej jest #!$%@?ówka, ale mikroblog ratuje od biedy sytuacje. Dużo filtrów trzeba i da się czytać ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@Nordri Jezu 15 lat to więcej niż połowa mojego życia i to jeszcze spędzone na wykopie. Masz jakieś ślady na psychice od tego?
  • Odpowiedz
  • 1
jak się da dużo filtrów to potem na mirko przewijają się posty 5/6 osób :D


@BetonowePlacki: Niestety. Ale to dla mnie lepiej, bo jak było więcej ciekawego kontentu, to strasznie mi to czas zżerało.
A że teraz pracuję na pełen etat + zaczęłam szkołę (3 wieczory w tygodniu), a jeszcze za 2 mies około dojdą mi jeszcze praktyki (160 godzin do wyrobienia!!!!!), to ja tego czasu już praktycznie nie mam wcale
  • Odpowiedz
  • 0
Jezu 15 lat to więcej niż połowa mojego życia i to jeszcze spędzone na wykopie. Masz jakieś ślady na psychice od tego?


@Kinda: Mam ślady. Najbardziej to, że wykop wypacza obraz różowych w mózgach ludzi.
Ja rozumiem, że jest mnóstwo p0lek w tym kraju, ale jak czytam wpisy na mirko i znaleziska, to po prostu wg tego obrazu świata nie ma innego rodzaju kobiet.
p0lka - synonim zła najgorszego, durna, próżna,
  • Odpowiedz
  • 2
@Nordri niestety trzeba się liczyć z tym że wykop to fejsbuk dla ludzi bez przyjaciół i dużą liczba użytkowników to ludzie którzy mają jedynie negatywne doświadczenia z kontaktów z ludźmi czy też kobietami i taki też mają światopogląd.
  • Odpowiedz