Wpis z mikrobloga

  • 0
@oydamoydam: no jest jakiś syf. Wszędzie takie kwiatki znajdziesz w każdym kraju, szczególnie na prowincji.

Skupiam się na stanie budynków i infrastruktury.

Ludzie to śmieciarze, nienawidzę takich, od nich bardziej chyba tylko #!$%@?ą Ci co palą śmieci.
  • Odpowiedz
@MurLand: To obwód moskiewski. Elitarne osiedle, tak wygląda z góry: https://www.google.com/maps/@55.2198266,37.5978109,2392a,35y,234.54h,44.39t/data=!3m1!1e3?authuser=0&entry=ttu

Ałaczkowo – wieś w obwodzie czechowskim obwodu moskiewskiego , wchodząca w skład formacji miejskiej osady wiejskiej Lubuczanskoje (do 29 listopada 2006 r. wchodziła w skład powiatu Lubuczańskoje ) [2] [3] , wieś jest połączenie autobusowe z centrum regionalnym i sąsiednimi miejscowościami [4] . W Ałaczkowie liczona jest ludność wojskowego miasta Czechow-2 , począwszy od spisu powszechnego z 2010 roku -
  • Odpowiedz
  • 0
@oydamoydam: ja autentycznie nie wybieram tych miejsc ktoś napisał pokaż wieś nawet w okolicach Moskwy i pierwsze lepsze wrzucam. Wszystkie wyglądają tak samo i bardzo podobnie do polskich wsi
  • Odpowiedz
@MurLand: Obwód moskiewski jest bogaty, i z tego powodu dobrze wygląda. Problem w tym, że cała Polska wygląda lepiej od obwodu moskiewskiego. A cała Rosja gorzej od obwodu moskiewskiego.
  • Odpowiedz
  • 0
@oydamoydam: Z tym że jak przeczytasz, ja chciałem pokazać tylko, że brak utwardzonych dróg i chatki z patyków to kłamstwo i manipulacja.

Ja nie chciałem na żadnym etapie porównywać Rosji do Polski ale do Ukrainy.

Na Ukrainie jest dużo gorzej niż w Rosji a propaganda ukraińska mówi że Rosjanie przyjeżdżający na Ukrainę przyzywają jakiś skok cywilizacyjny co jest kłamstwem.
  • Odpowiedz