Wpis z mikrobloga

Śmieszki śmieszkami, ale decyzja Hołowni, aby zaprosić Petru do siebie, to prawdopodobnie był strzał w 10.

1. Petru ma dalej chęci, aby atakować Konfederację, więc jest szansa, że im poparcie spadnie do wyborów. Nikt inny nie ma takiego młota na konfiarzy jak PL2050/TD. Robienie takich akcji jest chyba najlepszą opcją na gimbo-wyborców, bo jak zgasisz Konfę merytorycznie, to ich tak nie ruszy jak starą babę głosującą na PiS. Młody posłucha Mentzena na tiktoku, a baba Kaczyńskiego w TVP

2. Warszawa to duży liberalny okręg, więc prawdopodobnie Petru zarabiając na swój mandat pomoże z przekraczaniem progu. Chyba mógłbym się założyć, że będzie on osobą, która zdobędzie najwięcej głosów nie będąc jedynką na liście

3. Deal Petru za Dziambora. Jest szansa, że Dziambor przejmie część głosów na Konfę w Gdańsku. Dziambor w sejmie zamiast frędzla Tyszki, to jest świetny interes. Ewentualnie brak Dziambora w sejmie za tylko jeden mandat Konfederacji w Gdańsku, też świetnie brzmi. Czy moje prognozy będą trafne? Zobaczymy
Petru i Dziambor na pokładzie Trzeciej Drogi, mogą przekonać głosowanie na nią ludzi o liberalnych gospodarczo poglądach. Tusk przez pewien czas zapomniał o nich, a Konfederacja czeka na nich z otwartymi ramionami. Cóż oni w razie czego mają trzecią drogę (z małej, bo to jest taki żart językowy hehe)

Osobiście jestem teraz ciekawy, co tam słychać w sztabie KO. Czy plują sobie w brodę, że nie wzięli go na listę, a może to były szachy 3D? Cóż, czekam na ruch Giertycha, bo to on miał być młotem na Kaczyńskiego.

#polityka #neuropa #polska2050 #trzeciadroga #petru
  • 6
Nikt normalny nie zagłosuje na Petru


@Kopyto96: mocne słowa jak na człowieka głosującego na partię, która jest największym siedliskiem fanatyków religijnych i różnego typu foliarzy

POwskie media robią dużo dymu, ale to tyle.

Nie tylko media przychylne PO "promują" tę akcję. Mirko jest zasrane beką z Mentzena, na Twitterze pod wpisem "@SlawomirMentzen masakruje Petru na scenie w Poznaniu", więcej lajków mają Gromota z Korolukiem od tego wpisu. Dziambor krytykujący ten wpis
@Imperator_Wladek Dokładnie. Tak jak KO jest odwiecznym młotem na PiS, tak TD powinna być młotem na Konfederację, tym bardziej że Dziambor i Petru to ostatnio twardzi gracze. Szkoda tylko że TD nie uczyniła swojego programu nieco bardziej liberalnym gospodarczo podczas odjazdu KO na lewo w wyniku licytacji z PiSem, która ze względu na propagandę w reżimówce musiała nastąpić - byliby już wtedy świetną trampoliną łapiącą bardziej wolnościowy elektorat KO który zasilał Konfederację.
@Iguan2207:

Szkoda tylko że TD nie uczyniła swojego programu nieco bardziej liberalnym gospodarczo podczas odjazdu KO na lewo w wyniku licytacji z PiSem, która ze względu na propagandę w reżimówce musiała nastąpić - byliby już wtedy świetną trampoliną łapiącą bardziej wolnościowy elektorat KO który zasilał Konfederację.


Zgadzam się. To były czasy kiedy jeszcze TD miała 15%. Naiwnie wtedy liczyłem na wzrost do 20%. Ale nadal mam nadzieję, na powrót do 15%